‘Talip olduğumuz görevin bilincindeyiz

    ‘Talip olduğumuz  görevin bilincindeyiz

DİNÇER; “7’DEN 70’E HERKESİN GÖNLÜNE GİRECEĞİZ”
 


AK Parti Belediye Başkan adayı Evren Dinçer, seçim çalışmaları kapsamında vatandaşlarla buluşmaya, onların dertlerini sıkıntılarını dinleyip, çözüm üretmeye devam etiklerini belirtti.
Aksaray’ın dört bir köşesinde çalmadık kapı, sıkmadık el, dokunmadık gönül bırakmayacağını söyleyen Dinçer, kısa hat dolmuş şoförleriylebir araya geldi. Dinçer, “Ortak akıl buluşmalarımızda şoförlerimiz ile bir araya geldik. Sunulan her hizmetin farkındalığının çözüm odaklı olması geleceğe yönelik daha fazla hizmet üretmek adına bizlere yol gösteriyor. Sorunları dinledik ve notlarımızı aldık, göreve geldiğimiz andan itibaren en kısa zamanda bu sorunların üstesinden gelip sıkıntıları gidereceğiz. Davetimize icabet eden ve fikirlerini, önerilerini bizlerle paylaşan dolmuş şoförlerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
MEMURLARLA BULUŞTU
AK heyetle birlikte Memur-Sen Konfederasyonu Sağlık-Sen yönetimi ile bir araya gelerek seçim çalışmaları ile ilgili bilgiler veren Dinçer, sendikaları önemsediklerini ve her zaman işbirliği içerisinde olacaklarını ifade etti. Seçim çalışmalarında Dinçer’e başarılar dileyen Sendika Başkanı Rıfat Kaya ve yönetimi, 31 Mart seçimlerinin ülkeye ve Aksaray’a hayırlar getirmesini temenni etti.
FABRİKA ÇALIŞANLARINA ZİYARET
Ziyaretlerini Çift Kartal Değirmen Makineleri Sanayisinde sürdüren Başkan adayı Dinçer, fabrika sahibi Semih Saatçioğlu ile fikir alışverişinde bulundu. Sanayi ve ticaret faaliyetlerini destekleyen bir yönetim anlayışı sergileyeceklerini vurgulayan Dinçerfabrikayı gezerek işçilerinistek ve taleplerini dinledi.Dinçer, Nakkaş Mahallesinde bir eve misafir oldu. Evde vatandaşlarla sohbet edip karşılık görüş alışverişinde bulunan Evren Dinçer, vatandaşlardan destekle birlikte dua istedi.
AKSARAY’IN AK BELEDİYECİLİK
İLE DEVAM ETMESİNİ SAĞLAYACAĞIZ
Dinçer, “Talip olduğumuz görevin bilincindeyiz ve bu ölçüde güzel şehrimizin her sahasında varız. Gönüllere talibiz. Halkımız AK Parti’nin Türkiye genelindeki hizmetlerini çok iyi biliyor. Vatandaşlarımız haklı olarak da belediyecilik anlamında aynı nimetlerin devam etmesini arzuluyor. Bizlerde halkımızın bu beklentilerine cevap verebilmek için gece gündüz çalışıyoruz. Halkınhizmetkârı olmak için vatandaşlarımızla gönül birlikteliği yapıyoruz. Aksaray’ımıza hizmet etmek, halkımızın hizmetkârı olmak bizim en büyük mutluluğumuzdur. İnşallah 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde vatandaşlarımızın bu destekleriyle Aksaray’ın AK Belediyecilik ile devam etmesini sağlayacağız. Allah yar ve yardımcımız olsun.” şeklinde konuştu. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon