‘Şehrimizde ihtiyaç duyulan hizmetleri hızla yapıyoruz’

   ‘Şehrimizde ihtiyaç duyulan  hizmetleri hızla yapıyoruz’

BAŞKAN DİNÇER; ‘HIZLA NÜFUSU ARTAN VE GELİŞEN ŞEHRİMİZ İÇİN ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR’


 
Aksaray Belediyesi ekipleri şehrin muhtelif yerlerinde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Ekipler planlanan programlarla bölge bölge çalışmalarını sürdürecek.
Şehrimiz hızlı nüfus artışı ile her geçen gün ihtiyaçlarda artmaya devam ediyor. Yeni yolların yanı sıra gözle görünmeyen ihtiyaç olan alt yapı çalışmaları farklı noktalarda yapılıyor.
Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma hastanesinin olduğu bölgede imara uygun ihtiyaç duyulan yerlerde yol açma çalışmaları devam ediyor. Yeni yapılan binaların ihtiyaç duyduğu içme suyu hattı çalışmaları aralıksız sürdürülüyor.
Belediye ekipleri Tacinmahallesinde yapılan yeni binaların kanalizasyon bağlantılarını yapıyor ve içme suyu hatlarını teknolojiye uygun olan Polietilen borular döşeniyor.
Belediye ekipleri Tacin mahallesinde imara uyun olarak açılan yollarda bulunan binaların içme suyu ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla günümüz teknolojisine uygun 860 metre Polietilen borular döşeyerek çalışmalarına devam ediyor.
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada “Hızla nüfusu artan ve gelişen şehrimiz için yeni yollar ve alt yapı üst yapı çalışmalarımızı şehrimizin farklı noktalarında devam ediyoruz. Günümüz teknolojisine uygun malzemeler kullanarak Aksaray Belediyesi olarak yeni teknolojileri yakından takip ederek şehrimize uygulayacağız. Her geçen gün ihtiyaçları artan şehrimizin ihtiyaçlarını karşılamak için ekiplerimizle birlikte gece gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.  (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı