‘Aksaray için canla başla çalışacağız’

  ‘Aksaray için canla başla çalışacağız’

DİNÇER, BİRİM MÜDÜRLERİ İLE DEĞERLENDİRME VE KOORDİNASYON TOPLANTISI YAPTI

 

Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri 2019 yılı değerlendirme,  2020 yılı planlama ve koordinasyon toplantısında bir araya geldi. Başkan Dinçer, yeni yılda yapılacak projeleri masaya yatırdı ve “Belediyecilik vizyon ve proje geliştirme sanatıdır. Yeni dönemimizde şehrimiz için bu minvalde canla başla çalışacağız” dedi.  
 
Dinçer, yılın son günlerinde belediye başkan yardımcıları ve birim müdürleri ile yaptığı toplantıda 2019 yılının değerlendirmesini yaptı. Toplantıda yıl boyunca birimlerin faaliyetlerini dinleyen Başkan Dinçer, 2020 yılının çalışma programını açıkladı.
 
Birim müdürlerini tek tek dinleyerek gelecek dönemde yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgiler veren Başkan Dinçer, belediyenin birimler arası hizmet ilişkileri ve koordinasyonun önemli olduğuna dikkat çekip: “Başkan Yardımcılarımız ve Birim Müdürlerimizle istişarede bulunmak üzere burada bulunuyoruz. 2019 yılında birimlerimizin yaptıkları faaliyetlerini dinledik. Hizmetlerimiz daha etkin ve verimli nasıl olabilir bunun değerlendirmesini yapıyoruz. Ayrıca 2020 yılında çalışma planlarımızı ve ön görülerimizi ortaya koyduk. Gelecek dönem proje ve hizmetlerimizi değerlendirdik. Bu toplantımızın oldukça verimli olduğuna inanıyorum. Çünkü birimlerimiz arasında koordinasyonu iyi sağladığımız takdirde çalışmalarımız o yönde gerçekleşir” dedi.
 
Belediyecilik hizmetinde mesai kavramı olmadığını hatırlatan Başkan Dinçer, belediyeciliğin fedakârlık isteyen bir kurum olduğunu söyleyip mesai mefhumu gözetmeksizin sahada çalışan ekiplere teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı