“Kampüs fiziki olarak ciddi bir büyüme içinde”

  “Kampüs fiziki olarak  ciddi bir büyüme içinde”

ÜZERİMİZE DÜŞEN ÖDEVLERİ YERİNE GETİRMENİN GAYRETİNDEYİZ


Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, pek çok bakımdan ASÜ’nün, kendisiyle aynı dönemde kurulmuş üniversiteler arasında üst basamaklarda yer aldığını ifade etti.
 
Rektör Şahin, yardımcılarıyla birlikte İşadamı Orhan Ağaçlı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Son 4 yıl içerisinde üniversitede yaşanan gelişmelere ve akademik başarılara dair bilgiler veren; özellikle de ihtisaslaşma sürecine dikkat çeken Rektör Şahin, şehrin ve ülkenin kalkınması adına yoğun şekilde çalıştıklarını vurguladı. İhtisas üniversitesi olarak seçilmenin yeni bir ufuk ve yeni bir üretim kültürünü beraberinde getireceğini kaydeden ASÜ Rektörü, “Biz her alanda üzerimize düşen ödevleri titizlikle yerine getirme gayretindeyiz. Spor ve sağlık alanındaki ihtisaslaşma projesi kapsamında da tarama toplantıları, çalıştaylar, bilgilendirmeler, ziyaretler gerçekleştiriyor; tüm paydaşlarla süreci etraflı biçimde konuşuyoruz. Bu, şehrin bir projesidir ve Üniversite olarak biz, üzerimize düşenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz” dedi. Şahin, kampüsün fiziki olarak ciddi bir büyüme içinde olduğunu, aynı zamanda ASÜ’nün akademik başarılar konusunda da üst basamaklarda yer aldığını vurguladı.
 
İşadamı Orhan Ağaçlı da, ASÜ’nün şehrin önemli bir değeri olduğunu belirterek, Şahin’e ve ekibine çalışmalarında başarılar diledi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon