‘OSB Yönetimi ile işbirliği halindeyiz’

  ‘OSB Yönetimi ile işbirliği halindeyiz’

ÜRETİMİN GELİŞMESİ İÇİN ÇALIŞIYORUZAksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kampüsteki tüm imkânların sanayici ve işadamlarının hizmetinde olduğunu, üretim kültürünün gelişmesi adına işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini söyledi.
Aksaray Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Ayhan Ermiş’i ziyaret eden Şahin, üretimin gelişmesinin toplumsal refah anlamına geldiğini ifade ederek, Üniversitenin akademik birikiminin refaha katkı sunması adına samimi gayretler gösterdiklerini söyledi. Kampüste bulunan merkezi laboratuvarlarda, iş dünyasının ihtiyaçlarını karşılayabilecek pek çok analizin uzman bir ekip tarafından başarılı şekilde icra edildiğine dikkat çeken ASÜ Rektörü, “Gerekli ölçümler, analizler ve raporlamalar ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Öte yandan Ortak Eğitim Programı kapsamında da OSB Yönetimi ile işbirliği halindeyiz. Biz, ‘Aynı gemideyiz’ bilinci içerisinde çalışmayı sürdürüyoruz. Sayın Müdürümüze de katkıları münasebetiyle teşekkür ediyoruz” dedi. OSB Müdürü Ermiş de, Rektör Şahin’e ziyareti münasebeti ile teşekkür ederek, ikinci ve üçüncü etap gelişme alanlarına ilişkin süren faaliyetleri anlattı.
Ziyarette Rektör Şahin’e, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Engin Deligöz, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Semih Ekercin ile Bilimsel ve Teknolojik Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Neslihan Tekin Karacaer eşlik etti. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon