“Şehre katkı sağlayacak projelerin destekçisiyiz”

  “Şehre katkı sağlayacak  projelerin destekçisiyiz”

PAYDAŞLAR, HAYVAN HASTANESİNE DAİR BİLGİLENDİRİLDİ


Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, şehir için büyük önem arz eden Hayvan Hastanesi Projesi ile yakından alakadar olduklarını ve tüm gelişmeleri titizlikle takip ettiklerini söyledi.
 
Ahiler Kalkınma Ajansı tarafından 2018 Yılı Fizibilite Desteği Programı kapsamında finanse edilen ve ASÜ Rektörlüğü tarafından yürütülen “Aksaray Üniversitesi Hayvan Hastanesi Yatırım Fizibilitesi” projesinin “Paydaş Bilgilendirme Toplantısı” ASÜ’de gerçekleştirildi. Toplantının açılışında kısa bir açıklamaya yapan Rektör Şahin, şehrin tarım ve hayvancılığına katkı sağlayacak projenin destekçisi ve takipçisi olacaklarını, her yeni gelişmeyi de yakından izlediklerini söyledi.
 
Açılış konuşmasının ardından Veteriner Fakültesi Dekanı ve Proje Koordinatörü Prof. Dr. Mustafa Cemal Darılmaz, fizibilitesi gerçekleştirilen Hayvan Hastanesi’nin son durumuna ilişkin bir sunum yaptı. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı