Aktürk güven tazeledi

 Aktürk güven tazeledi

Ak Parti 7. Olağan Merkez İlçe Kongresi gerçekleştirildi. Tek liste olarak gidilen kongrede Aksaray Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk güven tazeledi.
Kongreye AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Belediye Başkanı Evren Dinçer, önceki dönem milletvekilleri Ahmet Yaşar, Nevzat Palta, Mustafa Serdengeçti, önceki dönem il başkanları, ana kademe, STK başkanları ve çok sayıda partililer katıldı.
Divan başkanlığını İGM Başkanı Mehmet Tüzün'ün yaptığı kongrede failyet raporu, gelir gider raporlarının okunmasının ardından Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ve Genel Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir’in mesajı iletildi.
Konuşmasında birlik beraberlik mesajı veren AK Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, “Tüm teşkilatlarımızla yekvücut olarak birlik içinde yeni Türkiye hedefimize ulaşacağız. Yeni Türkiye’nin teminatı olan 7. Olağan Kongre süreci kapsamında gerçekleştirdiğimiz Merkez İlçe Kongremizin partimize ve ilimize milletimize hayırlı olmasını temenni ediyor saygılarımı sunuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları, İl Başkanımız Sayın Hüseyin Altınsoy’un teveccühleri ile tarafıma tevdi edilen ve onurla yürüttüğüm Başkanlık görevine yeniden aday olmam ve göreve devam edecek olmamın benim için büyük bir onur olduğunu belirtmek isterim.  Yeni dönemde; vefa, samimiyet, tevazu, gayret, ortak akıl, istişare, katılımcı siyaset anlayışıyla bu kutlu davada yol alan ak kadrolar olarak, Türkiye’nin büyümesi, güçlenmesi, her alanda hedeflerimize doğru ilerlemesi için gece-gündüz çalışıyoruz” dedi.
İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ise, " Bizim için her kongre yenilenmenin tazelenmenin adıdır. Bu kongrede elde ettiğimiz heyecan, coşku ve tazelenm ile hep birlikte 2023,2051 ve 2071 ufuk çizgimize ilerlerken yolumuza konulan engelleri Allah'ın izniyle birer birer aştık. Bu engelleri aşarken il teşkilatımızın önemli birimlerinden olan merkez ilçe teşkilatı ve Hamza Aktürk kardeşimle omur omuza yürütmekte mutlu olduğumu belirtmek isterim. Bu büyük dava, butlu kutlu hareket altını çizerek söylüyorum, mensuplarıyla şereflenmez, tam tersine mensuplarına şeref verir. Bizim yolumuz Şeyh Edebali'lerin, Somuncu Babanın, Hacı Bektaşların, Fatihlerin, Yavuzların, Yunusların yoludur. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde çıktığımız bu kutlu yolda Türkiye için, Aksaray için inandığın yolda yürü diyerek büyük coşkuyla gerçekleştirdiğimiz kongremizde göreve devam eden Merkez İlçe Başkanımız Hamza Aktürk’e ve yönetimine başarılar diliyorum" dedi.
AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Belediye Başkanı Evren Dinçer, önceki dönem Milletvekilleri ise birer konuşma yaparak birlik ve beraberlik mesajı verdi ve Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk'e ve yönetimine başarılar diledi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı