El ele vereceğiz şehrimize layık hizmetler yapacağız

 El ele vereceğiz şehrimize layık hizmetler yapacağız

BAŞKAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR


31 Mart Yerel Seçimlerinde Aksaray Belediye Başkanlığının kazanılmasında yoğun gayret gösteren Ak Parti Aksaray Teşkilatı, Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek Hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.
Ak Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve beraberindeki yöneticilerden oluşan heyeti makamında kabul eden Belediye Başkanı Evren Dinçer, seçim süreci boyunca özveriyle çalışan Teşkilat mensuplarına Teşekkür ederek “Öncelikle seçim sürecinde özveri ile çalışan ve destek veren teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Artık Seçim geride kaldı. Bundan sonra tek amacımız Aksaray’ımıza ve halkımıza en güzel şekilde hizmet etmektir. İnşallah Teşkilatımız ve halkımızla el ele verip şehrimize layık olan hizmetleri gerçekleştirmenin gayretinde olacağız”
İl Başkanı Altınsoy ise Aksaray’a yapacağı hizmetler konusunda Teşkilat olarak her zaman Başkan Evren Dinçer’in yanında olacaklarını ifade ederek, Başkan Dinçer ve ekibine yeni görevinde başarılar diledi.
MERKEZ İLÇE YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve yönetim kurulu üyeleri belediye başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.
31 Mart Mahalli İdareler Yerel seçimlerinde Belediye Başkanı olan Evren Dinçer Ak Parti Aksaray Merkez İlçe yönetimi kurulu üyelerini makamında kabul etti.
Belediye Başkanı Evren Dinçer, Ak Parti Aksaray Merkez İlçe Yönetim kurulu üyelerinin seçim süreci boyunca göstermiş oldukları fedakar çalışmalarından dolayı yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. Yönetim kurulu üyelerinin yapmış olduğu ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade etti.
SERVİS VE MİNİBÜSÇÜLERDEN ZİYARET
Aksaray Servisçiler ve Taşımacılar Derneği Başkanı Emrah Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, Aksaray belediye başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.
Dernek Başkanı Emrah Öztürk, tüm yönetim kurulu adına Belediye Başkanı Evren Dinçer’e yeni görevinde başarılar dileyerek, günün anısına plaket takdim etti.
Belediye Başkanı Evren Dinçer ise Aksaray Servisçiler ve Taşımacılar Derneği Başkanı Emrah Öztürk ile yönetim kurulu üyelerine nazik ziyaretlerinden dolayı Teşekkür etti.
ÖNDER’DEN YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Aksaray’ın yeni Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Sivil Toplum Kuruluşları tarafından hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.
Aksaray’da faaliyet gösteren Önder İmam Hatipliler Derneği İl Başkanı Kuddusi Bakar ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Evren Dinçer’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 
Türkiye genelinde imam hatip mezunlarının bir araya gelerek Önder Derneği çatısı altında faaliyet yürüttüklerini söyleyen İl Başkanı Kuddusi Bakar, Derneğin birçok sosyal sorumluluk projelerine öncülük ettiğini belirterek çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Başkan Dinçer ise nazik ziyaretlerinden dolayı Kuddusi Bakar ve yönetim kurulu üyelerine Teşekkür etti.
ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET
Yavuz Sultan Selim İlkokulu öğrencileri, öğretmenleri Candan Karip ile birlikte belediye başkanı Evren Dinçer’i Makamında ziyaret etti.
Başkan Evren Dinçer tarafından karşılanan minik öğrenciler, Başkana bir buket çiçek takdim ederek yeni görevinde başarılar dilediler.
Başkan Dinçer, öğrencilerin istek ve önerilerini dinleyerek, belediyeciliğin temel görevleri ve sorumlulukları hakkında öğrencilere bilgi verdi.
Başkan Dinçer, öğrencilerin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Yavuz Sultan Selim İlkokulu öğretmenimiz Candan Karip'e ve öğrencilerimize nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, eğitim hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.
KIZILAY YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Türk Kızılay’ı Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti.
Kızılay Aksaray Şube Başkanı Yusuf Öztürk ve yönetim kurulu üyeleri, yerel seçimlerde Aksaray İl Belediye Başkanı seçilen Evren Dinçer’e hayırlı olsun temennilerinde bulundular. Kızılay Aksaray şubesi olarak Aksaray’a hizmet edilmesi noktasında her türlü fedakarlığa hazır olduklarını ifade ettiler.
Belediye Başkanı Evren Dinçer’de Kızılay Şube Başkanı Yusuf Öztürk ve yönetim kurulu üyelerine hem seçim sürecinde verdikleri destek için hem de seçim sonrası yaptıkları ziyaretlerden dolayı memnuniyetlerini dile getirdi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı