‘Gönül belediyeciliği anlayışımızı sürdüreceğiz’

 ‘Gönül belediyeciliği anlayışımızı sürdüreceğiz’

Aksaray Belediyesi Sosyal Belediyecilik anlayışı gereği insan yaşamının her alanında vatandaşının yanında olmaya devam ediyor.
Günümüzde sosyal belediyecilik söyleminin ciddi anlamda önem kazandığını kaydeden Belediye Başkanı Dr. Evren Dinçer, “Toplumun dezavantajlı kesimleri olarak tabir edilen kimsesiz ve dar gelirli ailelere sahip çıkmak ve onların ihtiyaçlarını karşılamak yerel yönetimler olarak bizlere düşüyor. Belediyemiz Sosyal İşler Müdürlüğü aracılığı ile şehrimizde ihtiyaç sahibi birçok ailemize gıda yardımında bulunduğumuz gibi çölyak ve trozinemi hastalarına tüketebilecekleri glütensiz gıda ürünleri desteğinde bulunuyoruz. Bu hizmetleri süreklilik esasına göre gerçekleştiriyoruz. Bütün bu hizmetlerin yanında ihtiyaç sahibi ailelerimizi kıyafet ve ayakkabı ihtiyacını belediyemizin sosyal mağazasından karşılıyoruz, evde bakım hizmeti, evde kuaför hizmeti, hoş geldin bebek, hasta bakım seti gibi sosyal projelerimizle Aksaray Belediyesi olarak iyilik halinin yayılması, dayanışma ve kardeşliğin artması için azami gayret göstererek insanımızın yanında olmayı sürdüreceğiz” dedi.
Aksaray Belediyesi yüzlerce insana ulaştırdığı yardımlarla Gönül Belediyeciliği anlayışını sürdürüyor. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı