Spora vakit bulamayanlara özel Power Plate egzersizleri

 Spora vakit bulamayanlara  özel Power Plate egzersizleri

 ‘DAHA FİT DAHA SAĞLIKLI’

Sağlıklı yaşamın temel şartının ‘Sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz’ olduğuna inanan Diyetisyen Zeynep Şahin, Power Plate eğitimleri de alarak merkezinde egzersize yer veriyor.
Tüm seansların bire bir antrenör eşliğinde yapılması, danışanları için büyük bir avantaj sağlarken kendisi ise işini keyifle yapmanın tadını çıkarıyor.
Ayrıca sosyal sorumluluk projesi altında BKI (beden kitle indeksi) 40 üzerinde olan herkese ücretsiz beslenme danışmanlığı hizmeti veriyor.
Şahin; Aksaray’da kısa soluklu bir iş deneyiminden sonra mesleki hayallerini gerçekleştirmek ve çalışma hayatında en aktif şekilde rol almak için 2019 yılı Nisan ayında ‘Zeynep Şahin Beslenme ve Diyet Danışmanlığı’ merkezini kurduğunu belirtti. 
Danışanlarıyla düzenli yüz yüze görüşmeler ve sınırsız online destekle motivasyon sağlayarak kısa sürede birçok kişinin hayatına dokunan Şahin, sağlıklı yaşamın temel şartının ‘Sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz’ olduğunu vurguladı.
Power Plate eğitimleri de alarak merkezinde diyet ve beslenme danışmanlığının yanı sıra egzersiz yapma olanağı da sunduğunu ifade eden Şahin,  “Daha fit daha sağlıklı, mottosu ile yola çıktık. Spora vakti olmayan danışanlarımıza haftada 3 gün 20 dakika düzenli egzersiz yaptırarak sağlıklı yaşamı, yaşam stili haline dönüştürüyoruz” dedi.
Power Plate’i merkezinde bölgesel incelme, selülit tedavisi ve diyet destekleyici olarak kullandıklarını belirten Şahin, Power Plate’in fitness, vücut şekillendirme, kas güçlendirme, anti-aging, kemik erimesi engelleme gibi birçok faydasının da olduğunu dile getirdi.
Diyetisyen Şahin, “Spora vakti olmayanların mutlaka Power Plate ile tanışmasını mutlaka deneme seansı yapmalarını ve daha fazla sağlıklı yaşamı ertelememelerini öneriyorum. ‘Daha fit Daha Sağlıklı’ günler için herkesi bir kahveye bekliyorum ”diye konuştu.
DİYETİSYEN ZEYNEP ŞAHİN KİMDİR?
2016 yılında Kastamonu Üniversitesi, Fazıl Boyner Sağlık Fakültesi/ Beslenme Ve Diyetetik Bölümünü Onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.
 Bitirme tezi olarak ‘Fito Besinlerin Sağlık Üzerindeki Etkisi ve Fito Bileşenlerin İncelenmesi’ konusunda araştırma yapmıştır.
Eğitim hayatı boyunca birçok kurum ve kuruluşta kurumsal ve klinik beslenme konularında çalışmalar gerçekleştiren Şahin, mezun olduğu yıl Erciyes Üniversitesinde yüksek lisans eğitimine başlamıştır. 2016 yılında Erciyes Üniversitesi Hastanesinde operasyonel hastalara hızlı kilo vermesini sağlamak amaçlı bir çalışma gerçekleştirmiştir.
2018 yılında özel hayatındaki gelişmelerden dolayı Erciyes Üniversitesi Hastanesinde çalışma hayatını tamamlayarak Kayseri’den, memleketi Aksaray’a dönmüş ve ‘Zeynep Şahin Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı’ merkezini kurmuştur. Foto-Haber: Şeyda COŞAR

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı