‘19 yıl önce ne söylüyorsak bugün de aynısını söylüyoruz’

‘19 yıl önce ne söylüyorsak bugün de aynısını söylüyoruz’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti’nin Türkiye’nin son 19 yılın mimari olmanın yanında, 2023 hedefleri, 2053 ve 2071 vizyonları ile ülkenin istikbaline talip olduğunu bildirdi. Altınsoy, “AK Parti Allah’ın rızasını, milletin desteğini, ümmetin duasını, insanlığın sevgisini hedefleyerek kuruldu ve aynı anlayışla bugüne kadar geldi”dedi.
Bütün şer odaklarının yanı sıra aynı cephedeki diğer partilerin tek gayelerinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı yenmek olduğuna işaret eden AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “Aziz Milletimiz, yalanla, iftira ile dolu kirli siyasete, 19 yıldır olduğu gibi bundan sonra da itibar etmeyecektir”
Ülkemizin ve milletimizin geleceği konusunda AK Parti’den başka bir vizyon, bir hedef, bir proje, program sahibi siyasi parti bulunmadığını dile getiren İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, “ABD’si, AB’si, İngiliz’i, İsrail’i, Suudi’ si, PKK’sı, FETÖ’sü, PYD’si, DHKP-C’si bütün şer odakların yanı sıra ana muhalefetin, aynı cephedeki diğer partilerin tek siyasetleri AK Parti’ye saldırmak, tek vaatleri Recep Tayyip Erdoğan’ı indirmek. Başka projeleri ve ülkenin geleceği, istikbali adına bir dertleri, düşünceleri yok. Bu kısır zihniyete 19 yıldır olduğu gibi bundan sonra da itibar etmeyecek olan Aziz Milletimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı Abdülhamid’in yalnızlığına bırakmayacak, liderine her zamankinden daha fazla sahip çıkacaktır” diye konuştu.
Hedef 2023 diyerek çıkılan kutlu yolu millet ile birlikte yürüdüklerini aktaran Başkan Altınsoy, “AK Parti, kuruluşundan bugüne yaptıklarımız ve duruşumuzla milletimizin hayallerini gerçekleştiren, koskoca bir ümmetin umutlarını canlandıran, insanlığın önünde yeni kapılar açan bir parti kimliğine sahiptir. Bugün AK Parti Türkiye’nin son 19 yılının mimari olmanın yanında, 2023 hedefleri, 2053 ve 2071 vizyonları ile de ülkenin istikbaline taliptir. “Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak” sloganıyla çıktığımız siyaset yolculuğunu milyonlarca vatandaşımız ile omuz omuza, gönül gönüle sürdürüyoruz. Milletimizin özlemlerinden ve taleplerinden doğan AK Parti’nin mayasını, hamurunu milletimiz yoğurmuştur. Bu yüzden bütün çabalarımızın semeresi, bütün başarılarımızın bereketi ülkemize ve milletimize aittir. Yunus’un dediği gibi; Yol odur ki doğru vara, göz odur ki Hakk’ı göre, er odur alçakta dura, yüceden bakan göz değil. Bizler dua ile çıktık yola ve aynı şekilde devam ediyoruz. Bizim için asıl olan bu kutlu yolda milletimizle birlikte liderimizin arkasından yürümek” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı