AFAD eğitim sahası öğrenciler için verimli

AFAD eğitim sahası öğrenciler için verimli

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Cezmi Türkmen’i ziyaret etti.

AFAD’LA İŞBİRLİĞİ İÇİNDE YAPILAN ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR
 
Kurumlar arası işbirliklerine dikkat çeken Rektör Şahin, AFAD’la da önemli çalışmalar yaptıklarını vurguladı. Acil durum, yardım, deprem, doğal afetler gibi alanlarda AFAD’la işbirliği içerisinde çeşitli konferanslar ve paneller düzenlediklerini anımsatan ASÜ Rektörü, “Acil Yardım ve Afet Yönetimi Bölümü’müz bu yıl öğrencilerini aldı ve eğitim-öğretime başladı. Bölümümüz büyüdükçe, daha fazla işbirliği imkânı da elde etmiş olacağız. Ayrıca AFAD, Sağlık Bilimler Fakültemizin hemen arkasında bir eğitim sahası kurdu. Bu saha hem kurum çalışanları, hem de öğrencilerimiz tarafından uygulamalı olarak kullanılıyor. Kendilerine teşekkür ediyoruz” dedi. Kurum Müdürü Cezmi Türkmen de, süren çalışmalar hakkında bilgiler verdi ve ASÜ heyetine ziyareti münasebetiyle teşekkür etti.
 
Rektör Şahin’e ziyaretinde, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Hacı Murat Yılmaz, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanı Nafiz Tok ve Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. İbrahim Örün eşlik etti. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon