AHİKA kurulu toplandı

AHİKA kurulu toplandı

Ahiler Kalkınma Ajansı aylık olağan yönetim kurulu toplantısı Niğde Ticaret ve Sanayi Odasında yapıldı.
Ahiler Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Başkanı ve Nevşehir Valisi İlhami Aktaş başkanlığındaki toplantı Aksaray, Kırıkkale, Kırşehir, Nevşehir ve Niğde illeri valilerinin yanı sıra belediye başkanları, il genel meclisi başkanları, Ticaret Ve Sanayi Odası başkanları ve Ahiler Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Bekir Varol’un katılımıyla gerçekleştirildi.
Toplantı, bir önceki yönetim kurulu toplantısında alınan kararlarla ilgili çalışmaların değerlendirilmesi ve gerçekleştirilen çalışmalar hakkında ayrıntılı bilgi sunulması ile başladı. Ardından yönetim kuruluna yıllık birim ve ajans faaliyetleri ve 2019 yılı bütçe uygulama sonuçları sunuldu. Toplantı 2019 yılı imalat sanayinde kurumsallaşma ve verimlilik programı ile sosyal kalkınma mali destek programı hususunda genel sekreter görüşü ile başarılı bulunan projelerin yönetim kurulu onayına sunulması ile devam etti.
Gelecek 1 ay içerisinde gerçekleştirilecek çalışmalar hakkında bilgi sunulmasının ardından toplantı diğer konuların görüşülmesiyle sona erdi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı