‘AK Parti Teşkilat Akademisi Mahallede’ başlıyor

‘AK Parti Teşkilat Akademisi  Mahallede’ başlıyor

AK Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı koordinasyonunda “Bu Hikâyenin Kahramanı Sensin” mottosuyla düzenlenen ve üç kademe il ve ilçe yönetimlerini kapsayan ‘AK Parti Teşkilat Akademisi Mahalle’de programı Pazar günü Aksaray’da başlıyor.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açılış konuşmasıyla başlayan Teşkilat Akademisi, 81 ilde 92 bin 667 teşkilat mensubuna ulaştı. Eğitimlerin gerçekleştirildiği 13 hafta boyunca eğitim içeriğine bağlı olarak MYK/MKYK, parti yöneticileri, bakanlar, milletvekilleri, uzman eğitimciler, akademisyenler, gazeteciler, sivil toplum, kültür ve sanat alanlarında 168 farklı eğitimci tarafından toplam 896 saat eğitim verildi.

Dünya ölçeğinde bu denli yaygın ve sistematik bir siyasi parti eğitim programı gerçekleşmediğinin altını çizen AK Parti Aksaray Ar-Ge Başkanı Hamza Bostan, “Ülkemizin tüm illerinde olduğu gibi Aksaray’da alanında uzman ve kamuoyunun da çok iyi tanıdığı isimler tarafından eğitimler verildi. AK Parti ailesi olarak geçtiğimiz 3 ay içerisinde Türkiye’nin her köşesinde adı eğitim de olsa bir araya gelmenin ve Cumhurbaşkanımızın sürekli ifade ettiği üzere bir olmanın, iri olmanın, diri olmanın sevincini yaşadık” diye konuştu.

Program vesilesi ile Aksaray’daki mahalle başkanlarını ve yönetimlerinin eğitim programına alınacağını aktaran Başkan Bostan, “20 Mart 2022 Pazar günü Aksaray Kültür Merkezimizde gerçekleştireceğimiz eğitim programımızda Şair Serdar Tuncer, Ahmet Gündoğdu, Muhammet Alpkent ve Yusuf Alabarda gibi bir birinden değerli konukların katılımı ile teşkilatçılık ve tecrübe paylaşımı, siyasal iletişim ve yeni medya, kişisel gelişim, etkili, iletişim, motivasyon gibi konularda eğitimler verilecek. Program neticesinde toplam tüm mahalle yönetimimize eğitim verilmiş olacak. AK Parti olarak ülke genelinde 5 Mart tarihinde başlayan eğitimlerimiz 8 haftalık bir programın ardından sona erecek. Programımızın şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
ev yemekleri simit cafe flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası