AKSARAY TEK YÜREK OLDU VE HAREKÂTA DESTEK VERDİ

AKSARAY TEK YÜREK OLDU VE HAREKÂTA DESTEK VERDİ

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Aksaray’da da 7’den 70’e her kesimden harekatı destekleyici açıklamalar geldi. Farklı meslek gruplarındaki vatandaşlar tek ses oldu ve ‘TÜRKİYE TEHDİT EDİLEMEZ’ diye haykırdı.

EV HANIMI FATMA GÜRSU (53) : “Allah askerlerimize yardım etsin. Her şeyi başarıp döndükleri gibi bunu da başarıp dönecekler inanıyorum. Ancak bizim askerlerimiz orada barış sağlarken onların evlatları burada hür yaşıyor, bu beni biraz üzüyor. Analar ağlamasın istiyorum. Türkiye’de; devletimizle, milletimizle, asker ve polisimizle barış içinde yaşamak istiyoruz”
EMEKLİ BAYRAM ALTUNTAŞ (76): “Allah askerimizi korusun ve yüceltsin. Ülkemizin birlik ve beraberliğini korumak için, ülkemizdeki iç huzuru, sınırlarımızda güvenliği sağlamak için gereken ne ise o yapılmalıdır. Ben 76 yaşındayım, bugün üzerime bir vazife düşerse anında yerine getirmeye hazırım. Allah bizleri vatansız bırakmasın, devletimize zeval vermesin ”
EV HANIMI HANDAN ŞAHİN (35): “Biz tehditlere boyun eğen bir millet değiliz, vatanımızın birliği ve bütünlüğü için hepimiz canlarımızı feda etmeye hazırız. Savaş yanlısı değiliz elbette ama artık analar ağlamasın istiyoruz, sınırımızda barış olsun istiyoruz. Allah askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun”
MEMUR EMEKLİSİ YUSUF GEDİK (65): “Allah şanlı Türk ordumuzun yar ve yardımcısı olsun. Biz tehditlere boyun eğen bir millet değiliz. Kıbrıs Barış Harekâtı’nda nasıl bu dik duruşu gösterdiysek, bu günde o dik duruşla Türk’ün gücünü dünyaya hatırlatıyoruz. Biz dünyada en son tehdit edilecek ülkeyiz. Terör bitecek barış gelecek”
EV HANIMI DİLEK ÇİFTÇİ (38): “Türk askeri teröristlerin kökünü kurutacak. Her zaman bu vatanın evlatlarının yanındayız. Bizi bunlarla korkutamazlar”
EV HANIMI VEDİHA DOĞU (53): “Televizyonu hep yüreğim ağzımda izliyorum. Türk askeri her zaman dualarımda Allah hepsinin yardımcısı olsun”
EV HANIMI ZELİHA KONUKÇU (56): “Biz Türk halkıyız. Kahraman askerlerimiz bunu da atlatacaktır Allah’ın iziyle. Allah devletimizi ve askerimizi korusun”
ÖĞRENCİ DENİZ AZİZE ALABOYUN (24): “Daha yaşanabilir bir dünya için hassas bir şekilde hareket etmeliyiz. Ülkemizde ki huzur ve güvenlik için çevre ülkelerde barışın sağlanması şart diye düşünüyorum”
ÖĞRENCİ EMİN KILINÇ (23): “Bu süreçte sosyal medyanın her platformunda başlayacak Türk düşmanlığına karşı kendimizi güzel anlatmalı ve bunun önüne geçmeliyiz. Bu yüzden biz gençlere büyük görevler düşüyor”
ÖĞRENCİ BÜŞRA ERMİŞ (23): “Bu harekâtın en az kayıpla sonuçlanmasını temenni ediyorum. Türk ordusunun ayağına taş değmesin, dualarımız onlarla”
ÖZEL ŞİRKET ÇALIŞANI YAĞMUR SENKİR (27): “Bizler millet olarak her zaman ordumuzun yanındayız. Kalbimiz, dualarımız onlarla birlikte atıyor. Ülkemizi tehdit edecek hiçbir yapılanmaya izin vermemeliyiz”
ESNAF RAMAZAN KURUÖZ (55): “Canımızla, malımızla devletimizin ve ordumuzun yanındayız. Türkiye'nin geleceği, milletimizin bekası için bu operasyon yapılmalı. Gerekirse dükkânımı satar harekâta destek veririm”(Egemen Haber Servisi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı