​​ASÜ-İŞKUR birlikteliğinde kariyer eğitimleri devam ediyor

​​ASÜ-İŞKUR birlikteliğinde kariyer eğitimleri devam ediyor

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) ve Aksaray Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlüğü iş birliğinde yürütülen İŞKUR Kampüste hizmetleri kapsamında iş kulübü eğitimi düzenlendi.
ASÜ Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Seyfullah Gümüşok ve İŞKUR Aksaray İl Müdürü Mahmut Akkuş’un katılımları ile düzenlenen eğitimi başarıyla tamamlayan 72 kursiyere katılım belgesi düzenlendi.
Pandeminin seyrini göz önünde bulundurarak eğitim faaliyetlerinin online derslerle devam ettiğini aktaran Merkez Müdürü Gümüşok, katılım belgelerinin de öğrencilerin adreslerine posta yolu ile gönderileceğini aktardı.
Öğrencilere hem teorik hem uygulamalı olarak kariyerlerini geliştirme noktasında eğitimler verdiklerini ifade eden İŞKUR Müdürü Akkuş; “Öğrencilere iş kulübü hizmeti aracılığıyla kariyer hedefi oluşturma, iş arama kanalları, özgeçmiş hazırlama, beden dili, mülakat teknikleri, işveren beklentileri gibi konularda hem teorik hem uygulamalı eğitimlerin verilmesini sağlıyoruz. ASÜ Kariyer Geliştirme Uygulama ve Araştırma Merkezi iş birliğiyle bu amaçlar doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. Foto-Haber:Lamia SÜNE

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı