ASÜ, en başarılı 100 marka arasında

ASÜ, en başarılı 100 marka arasında

Aksaray Üniversitesi (ASÜ), SocialBrands’in tamamen bağımsız ve tarafsız şekilde hazırladığı BoomSocial endeksinde en başarılı 100 marka arasına girdi. Liste üniversiteler özelinde incelendiğinde ASÜ, kendisiyle aynı dönemde kurulan üniversiteler arasında birinci, devlet üniversiteleri arasında ise sekizinci sırada yer aldı.

TOP 100 LİSTESİNDE
79’UNCU SIRADA
SocialBrands on binlerce markanın sosyal medya performanslarını izliyor, iletiler ve etkileşimler bağlamında somut veriler üretiyor ve bu veriler ışığında hazırladığı raporu aylık düzenli olarak kamuoyu ile paylaşıyor. Temmuz 2020 dönemi için yaklaşık 54 bin 300 hesaptan dolaşıma giren 2 milyondan fazla iletiyi inceleyen SocialBrands, en başarılı markaları belirledi. ASÜ, eğitim dâhil olmak üzere alışveriş, eğlence, finans, giyim, otomotiv, medya, teknoloji, seyahat, enerji, sağlık, ürün-hizmet gibi önde gelen sektörler ve sektörlerin ulusal ve uluslararası ölçekte faaliyet gösteren ünlü firmalarının da yer aldığı Top 100 listesinde 79’uncu sırada yer aldı. Tüm kategoriler bağlamında en başarılı 100 marka arasında yer alan ASÜ, yükseköğretim alanında ise kendi döneminde kurulan devlet üniversiteleri arasında birinci, tüm devlet üniversiteleri arasında ise sekizinci oldu. ASÜ, bu verilere göre Aksaray’ın da en başarılı markası görünümünde.
 
ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, ASÜ’yü en başarılı markalar arasında yer almasına katkı sunan herkese teşekkür etti ve heyecanı yitirmeden, büyük bir aşkla ASÜ ve Aksaray için çalışmaya devam edeceklerini belirtti.(Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı