ASÜ ve sektör iş birliğinde

ASÜ ve sektör  iş birliğinde

İKAF 2019, ÖĞRENCİLERİ SEKTÖR TEMSİLCİLERİYLE BULUŞTURACAK


Cumhurbaşkanlığı Himayelerinde KTO Karatay Üniversitesi’nde düzenlenecek İç Anadolu Kariyer Fuarı (İKAF 2019) Aksaray Üniversitesi’nin de aralarında bulunduğu bölgenin 8 üniversitesinin öğrencilerini sektör ile buluşturacak.
 
ASÜ Rektörlüğü’nün de büyük önem verdiği fuara Aksaray’dan da işletmeler katılacak. Bu kapsamda İKAF 2019 İstişare Toplantısı KTO Karatay Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Toplantıda, üniversite-sektör iş birliğinin en büyük dinamiklerinden biri olacak etkinliğe dair paydaşlar bilgilendirildi, fikir alışverişinde bulunuldu. ASÜ Kariyer Geliştirme Merkezi Müdürü Öğretim Görevlisi Seyfullah Gümüşok da toplantıya katılarak, ASÜ ve Aksaray’daki işletmeler hakkında bilgiler aktardı. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi himayelerinde, 25-26 Nisan tarihlerinde KTO Karatay Üniversitesi’nde düzenlenecek olan bölgesel kariyer etkinliği, çevre illerdeki tüm üniversitelerin öğrencilerini sektördeki firmalar ile buluşturacak, öğrencilerin iş ve staj bulma süreçlerine ve istihdamlarına katkı sağlayacak.
 
Etkinlik süresince çok sayıda yarışma, atölye çalışmaları, vaka analizleri, kariyer ve gelişime yönelik eğitimler de gerçekleştirilecek. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon