Ak Parti Aksaray teşkilatı tarafından ‘Proje Tanıtım’ toplantısı düzenlendi

Ak Parti Aksaray teşkilatı tarafından ‘Proje Tanıtım’ toplantısı düzenlendi

AK Parti Aksaray İl Başkanlığı tarafından organize edilen ‘proje tanıtım’ toplantısı kapsamında Aksaray Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, Aksaray’a kazandıracağı projeleri açıkladı.
‘TÜM PROJELERİMİZİ ORTAK AKILLA OLUŞTURDUK’
Proje tanıtımı yapan Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer; “Seçim takvimimizin büyük bir zamanını geride bıraktık ve az bir süremiz kaldı. Bu süreçte esnaflarımızla, gençlerimizle, dezavantajlı gruplarımızla,  mahalle sakinlerimizle, çocuklarımızla ve herkesle görüşmenin gayretinde olduk. Aksaray’ımızın ihtiyaç duyduğu projeleri, talep ve istekleri ortak akılla belirledik. Halkımızın isteklerine nasıl cevap veririz, hangi projeler bizim için elzem bunları masaya yatırdık. Ulaşımdan kültüre, kentsel dönüşümden turizme uzanan geniş bir yelpazede projeler oluşturduk. Hepsi ayaklara yere basan ve gerçekleştirilmesi muhtemel projelerdir. Gelecek nesillerimize daha güzel bir şehir bırakmanın gayretindeyiz. Bizim için şehirler de birer canlı organizmalardır. Biz şehirlerin de bir ruhu olduğuna inanıyoruz. O ruhu yaşatacak, Selçuklu ruhunu diri tutacak dokunuşlar yapacağız.  Çevre ve enerji konusunda önemli çalışmalarımız olacak. Ekonomisi güçlü, sağlıklı yapılara sahip bir şehir inşa edeceğiz.  Bu projelerimizin haricinde de Aksaray’a kazandırmamız gereken projeler olacak.”diye konuştu. 
‘AKSARAY’I HİZMET KERVANINDAN KOPARMAYACAĞIZ’
Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantıda konuşan AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu; AK Parti'nin 2002'den bugüne hedeflerini çok büyük çizmiş, geleceğe yönelmiş, geriye bakmada hedefe kilitlenmiş bir parti olduğunu söyledi. Aydoğdu; “Türkiye bir seçime gidiyor. Kısa bir süre önce de bir seçim yaparak Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni hayata geçirmiştik. Hükümetimiz 4.5 yıl görevlerini icra edecek. Şimdi bu sistemin mahalli kısmını tamamlayacağız. Beldelerimizi, ilçelerimizi, illerimizi kimin idare edeceğine karar vereceğiz. Bu seçimlerin önemi 4.5 yıl sürecek o hizmet kervanına, cumhurbaşkanımız önderliğinde, millete hizmetin ustası öncülüğünde devam eden bu hizmet kervanından Aksaray’ımızı koparmamaktır.”dedi. 
TEVAZU VE SAMİMİYETLE KESİNTİSİZ HİZMET
Milletvekili İlknur İnceöz; “Evren bey ne yapılacaksa onun yapılması konusunda hassasiyet gösteriyor. Güzel projeler hazırlandı. Vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya bu yola Evren Dinçer kardeşimiz ile devam etmeye talip olduğumuzu bir kez daha söylüyoruz. Biz 1994’de İstanbul’da belediyecilik anlayışını genel başkanımızdan görmüştük. O günden sonra 2002’de iktidara geçtikten sonra yaptıklarımızla aziz milletimizin karşısına çıktık. 2004’den beri gelen başkanlarımız Aksaray’a çok güzel hizmetler kazandırdı. Tevazu ve samimiyetle kesintisiz bir hizmet için bayrağı Evren Dinçer kardeşimiz devralacaktır.”dedi.  
MEMLEKET İŞİ GÖNÜL İŞİ DİYEREK BU YOLA ÇIKTIK
İl Başkanı Hüseyin Altınsoy; “Memleket işi gönül işi diye bu yola çıktık. Allah izin verirse sizlerle beraber yürümeye davam edeceğiz. Şehrimizde 15 yıldır milletimize hizmet ediyoruz. Yine bu dönemde de Allah nasip ederse Evren başkanımla yola devem etmek istiyoruz. Bizim işimiz hizmet, gücümüz ise sizlersiniz.  Bu yolda gece gündüz çalışacağız ve koşturacağız. 3 haftamız var. Koşturmamız ve gönüller almamız lazım. Allah nasip ederse 31 Mart akşamı kent meydanında kutlamaya hazır olalım inşallah.”dedi.
EVREN DİNÇER’İN GÜZEL İŞLER YAPACAĞINA İNANIYORUM
26. Dönem Aksaray Milletvekili Mustafa Serdengeçti, “4 aydır arkadaşlarımız sahalarda koşturuyor. Ekonomik krizden dolayı bir takım sıkıntılar olabilir. Her partide bir takım sıkıntılar var. Ama bu sıkıntılar partilerin ve parti teşkilatlarının değiştirecek düzeyde olmadığını düşünüyorum. Aksaray’da çözülmesi gereken sorunlar var. Bu sorunları en iyi çözecek kişinin deneyimi ve Ankara’daki bürokrasi iyi bilen Enver Bey kardeşimle olacağını düşünüyorum. Seçildikten sonrada iyi işler yapacağına inanıyorum. “dedi.
AKSARAY’A ÇOK HİZMETLER YAPTIK
25. Dönem Aksaray Milletvekili Nevzat Palta , “Ak Parti olarak 16 yıldır şehrimize ve ülkemize hizmet eden bir ekibiz.  Şahsım 2004 yılında başlayıp 10 yıl hizmet etti Aksaray’a. Geldiğimizde Aksaray’ın merkez nüfusu 129 bindi. Şu anda 220 bin nüfusa sahibiz. Bu süre içinde neler olduğunu tahmin edin. Hem hükümetimiz bir tarafta güçlü, milletvekillerimiz güçlü, bu ekimiz ile birlik beraberlik ve kardeşlik içerisinde yapmadığımız hizmet kalmadı. Ama eksiklerimiz olabilir.  Bunlarda bizden sonra bayrağı devralan arkadaşlarımız tarafından giderilecektir. İnandıktan sonra, samimi olduktan sonra ve güvendikten sonra peşinden başarı ve hizmet kendisi gelir.”dedi.
AK PARTİ BELEDİYECİLİKTE BİR MARKADIR
23.,23.,24. Dönem milletvekili Ruhi Açıkgöz; “Ak Parti belediyede yaptığı hizmetlerle vatandaşa kendini kabul ettirmiştir. Ak Parti belediyecilikte bir markadır. İsmin kim olduğunun hiçbir önemi yok. Daha önce gelen başkanlarımız görevlerini yaptılar ama bizim hizmet anlayışımız hiçbir zaman değişmedi. Şehirler insanlar gibidir yaşayan bir varlıktır. Arızası çıkar, büyür, hastalanır, yeni ihtiyaçları çıkar ama bunu zamanında tespit edip doğru olanı yapmak önemlidir. Evren Dinçer arkadaşımızda Ak Partinin hizmet anlayışıyla Aksaray’ı yönetecektir.”dedi. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ
 
EVREN DİNÇER’İN PROJELERİ
 1. KENTSEL DÖNÜŞÜM
 2. ŞEHİR GİRİŞ ÇIKIŞLARI
 3. DAR GELİRLİ VE EMEKLİLERE KONUT
 4. YENİ BELEDİYE BİNASI
 5. HASTA YAKINI KONUT EVİ
 6. ROBOTİK OTOPARK
 7. YENİ HASTANE BÖLGESİ KÜLLİYE PROJESİ
 8. TAZİYE EVLERİ
 9. KADIN VE GENÇLİK AKTİVİTE MERKEZLERİ
 10. FUAR ALANI VE KONGRE MERKEZİ
 11. TOKİ SEMT PAZARI
 12. MOBİLYACILAR SİTESİ
 13. BEDİR MUHTAR KÜLLİYESİ
 14. ENGELSİZ PARKLAR
 15. OKULLAR HAYAT OLSUN
 16. SIFIR ATIK
 17. BİSİKLET İSTASYONLARI
 18. CAMİ TEMİZLEME EKİBİ
 19. ANINDA ÇÖZÜM HİZMETİ
 20. E-SPOR KLÜPLERİ DESTEKLEME
 21. MOTOR SPORLARI İÇİN ÖZEL PARKUR
 22.  KATI ATIK TESİSİ TAŞINMASI
 23. DAĞILGAN STATYUMU İYİŞELTİRME
 24. GALERİCİLER SİTESİ GENİŞLETME
 25. OSB YOL GENİŞLETME
 26. KILIÇASLAN TEPESİ YEŞİLLENDİRME
 27. TÜRBE RESTORASYONLARI
 28. YAYA ÜST GEÇİTLERİ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon