‘Aksaray halkı işi ehline verecektir’

‘Aksaray halkı işi ehline verecektir’

SEFER ALKAN’IN SON DURAĞI SANAYİ OLDU


Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, yarın yapılacak seçimler kapsamında çalışmalarını sürdürdü.  
Sanayi Bölgesinde işverenler ve çalışanlar ile bir araya gelen MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, cami çıkışında sanayi çalışanlarına tatlı ikram etti ve yemekte buluştu. Siyasetin her alanında üretime öncelik verilmesinin altını çizen Alkan; “Allah’ın izniyle vereceğiniz destekler sonucunda 31 Mart günü çalışkan kadrolarımız ile işin ehli olan bizler Aksaray’da üreten ve istihdamı destekleyen bir belediyecilik anlayışı ile hizmet vereceğiz. Sanayi çalışanlarımızın sorunlarına önlem için projelerimiz ile çözümlerimiz hazır. Allah nasip eder Aksaray Belediye Başkanlığını kazandığımız zaman ayrımcılık, bencillik ve duyarsızlığa geçit vermeyerek, sorunlara anında müdahale de bulunacağız. MHP’li Belediyecilikte hizmet vardır, devlet ve millet sevgisi vardır. Aksaray; tecrübesiz ellere bırakılmamalı. Şehirciliği ve şehirde yaşanan sıkıntıları sizinle birlikte yaşayan bir Aksaraylı olarak sorunların çözümü bizdedir. Bizler bu şehrin tozunu yutan, emekçi ile birlikte olan, bu şehirde yaşayan ekibiz. Çalışkan kadromuzla birlikte zafere birlikte ulaşacağız. Belediyemiz 24 saat hizmet esasında zorda kalanlara yardım edilecektir. Aksaray’ımız tesadüflere bırakılamaz. Bu şehrin sevdasını tatmayanlar bu şehri yönetemez. Yüksek Harita Mühendisi olmam dolayısıyla şehir yönetimini ve şehir planlamasını biz iyi biliriz. Aksaray'ı biz yönetiriz.” ifadesine yer verdi.
“Sanayi Çalışanlarından Sefer Alkan’a Tam Destek”
MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Alkan’ın çalışmalarına tam destek veren ve seçimlerde tercihlerinin 3 hilal olacağını belirten sanayi çalışanları; “Seçim süresince uzun zamandır çalışmalarını azim, hırs ve kararlılıkla devam ettiren MHP Adayı Sefer Alkan’ı takdir ediyoruz. Bu şehrin tozunu yutan, bizlerle birlikte olan, bizlerin yanında yer alan bizlerin sıkıntısını en iyi bilen MHP adayı Sefer Alkan’dır. Sefer Alkan’ı destekleyeceğiz. Allah’ın izniyle Aksaray’ın kaderini önümüzdeki 5 yıl için Sefer Alkan ve ekibine emanet edeceğiz. Sefer bizden, zafer Allah’tan” şeklinde konuştular. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon