‘Aksaray spor alanında cazibe merkezi’

‘Aksaray spor alanında  cazibe merkezi’

ŞAHİN: “EL BİRLİĞİYLE MİLLETİMİZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ”


Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, spor ve sağlık alanındaki ihtisaslaşmayla birlikte, Aksaray’ın yeni bir üretim merkezi olabileceğini söyledi.
 
Rektör Şahin, Aksaray Gençlik ve Spor İl Müdürü Cüneyt Alkan’ı ziyaret etti. Gerek kampüs içinde toplantılar yaptıklarını, gerekse kampüs dışında paydaşlarla süreci konuştuklarını ve neler yapılabileceğine dair istişarelerde bulunduklarını kaydeden ASÜ Rektörü, el birliği içerisinde çalışarak, şehir ve ülke için en güzel çalışmaları yapmak arzusunda olduklarını vurguladı. Spor ve sağlık kesişen kümesinde ortaya çıkacak projelerin üretime dönüştürüleceğini ve bunun bir toplumsal değer oluşturacağını belirten Prof. Şahin, “İhtisaslaşma ile yeni üretim alanları oluşacak, bu durum istihdama katkı sağlayacak, Aksaray’ımız spor ve sağlık alanında bir cazibe merkezi haline gelecek, büyük etkinlikler düzenlenebilecek... Bunlar ve benzeri pek çok açıdan bu süreci ciddiyetle sürdürüyoruz. Bizim tek amacımız, şehrimize, ülkemize, milletimize en güzel biçimde hizmet etmek. Samimi gayretlerle çalışmayı sürdüreceğiz” dedi. Şahin, bu süreçte Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile işbirliğinin çok büyük önem arz ettiğini de söyledi. İl Müdürü Alkan da Şahin’e ziyareti münasebetiyle teşekkür etti ve ihtisaslaşma çalışmalarına gereken katkı vermeye hazır olduklarını vurguladı.
 
Ziyaretin sonunda İl Müdürlüğü’ndeki tesisler gezildi, etkinlikler konuşuldu, antrenman yapan okçular ziyaret edilerek bu alana dair yapılabilecek çalışmalar istişare edildi. Şahin’e, ziyareti esnasında Rektör Yardımcıları da eşlik etti. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon