Alkan, projelerini anlatıyor

Alkan, projelerini anlatıyor

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, 31 Mart seçimlerine yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Şehir genelinde ziyaretler gerçekleştiren Alkan, ziyaretlerinde projelerini anlatıyor.
Bu manada hazırladığı ve zaman zaman paylaştığı projelerle ilgili bilgiler veren MHP Adayı Alkan; “İlk proje olarak şehrimiz için hazırladığımız ‘İmar Palanı Projesi’ni açıklamıştık. İkinci projemiz . Dar gelirli ailelere 300 m2 arsa dağıtımı yaparak onların ev yeri ve evlerine kavuşmayı sağlamaktı. Üçüncü projemiz Makas kavşağında alt geçit yapılarak şehir girişini sağlıklı hale getirmekti. Şehrin girişlerini de bu proje dahilinde düzenlemekti. Dördüncü projemiz ise dar gelirli ve ihtiyaç sahibi alilere içerisinde her ay kullanacakları 444 TL para yüklü ‘Ay Kart’ projesiydi. Beşinci projemiz Mahalleler için kentsel dönüşüm ve altıncı önemli projemiz de Aksarayspor için spor kompleksi inşa etmekti. Yedinci projemizde de Aksaray’a doğa turizmi adına önemli katkı sağlayacağını arzuladığımız Hasandağ  Yayla evleri projesi olmuştu. Tabi bunların yanı sıra şehrin en büyük sorunlarından birisi olan Oto Park sorununa kökte çözüm manasında projelerimiz var. Parklarda yaşanan istenmeyen olayları önlemek noktasında Zabıtalarla denetim mekanizması oluşturmak, şehrimize hizmet noktasında önemsediğimiz istişare mekanizması için Kent Konseyi oluşturmak, yöresel ürün pazarları kurmak, kapalı modern Pazar ağını genişleterek her mahalleye yaymak, kongre ve fuar merkezi oluşturmak, yeşil Aksaray için her aileye bir orman oluşturma imkanı, turizm alanında Aksaray’a değer katacağına inandığımız Vadi Bilim Merkezi, Adım Adım Aksaray tarihi, Tuzlu Su Kent Park gibi daha birçok projemiz var.
Aksaray artık kabuğundan çıkmalı. Biz bu manada proje üretiyoruz. Aksaray halkının da 31 Mart'ta oylarının bu yönde kullanacaklarını ve artık Aksaray'ın kabuğunun kırılması hizmet alması için bir değişim yapılması gerekiyor. Bu şehirde yaşayan, bu şehrin sokaklarını kullanan insanlar, bu şehrin problemini de bilir, insanlarını da bilir. Bizler Aksaray’a en güzel hizmeti birlik ve beraberlik içinde vermeye hazırız. Projelerimiz de su manada ortak akılla ürettiğimiz projelerdir. Bunları hayata geçirmek için Gönüller Hazır” dedi.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon