Alkan’dan bir proje daha

Alkan’dan bir proje daha

MHP’DEN HASANDAĞI YAYLA EVLERİ PROJESİ

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, 31 Mart seçimlerine yönelik çalışmaları kapsamında bir yandan ziyaretler gerçekleştiriyor, bir yandan da projeler üretmeye devam ediyor.
Halktan gelen taleplerle oluşturduğu projeleri tek tek açıklayan Alkan, yeni bir projeyi daha kamu oyu ile paylaştı.
Daha önce beş önemli proje açıklayan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ın 6’ncı projesi Hasandağı yayla evleri projesi oldu.
Alkan yeni projesi ile ilgili yaptığı açıklamasında; “Aksaray'ın turizme açılması ve geliştirilmesi, dağcılık sporlarının yapılması, yamaç paraşütü ve diğer spor faaliyetlerinin tercih edilmesine destek sağlayacak, Hasandağı Regreasyon alanı düzenlenecek. Günlük konaklanabilecek Yayla Evleri yapılacak. Hasandağı Yayla Evleri Projesi ile Aksaraylıların Hasandağı’nın o muhteşem heybetli duruşundan yılın tüm mevsimlerinde faydalanmayı hedefliyoruz. Kışın kayak, diğer mevsimlerde dağcılık sporları ve yayla evleri projesi ile de dağ havasında kamp yapma imkanlarını Belediye aracılığı ile yapmayı planlıyoruz. Burada amacımız milletimizin daha temiz hava da, daha oksijeni bol yerde yılın belirli bölümlerinde yaşamlarını sağlamak olacak. Burada halkımız kamp yapacak, spor yapacak ve ciğerleri bayram edecek. Bizim tek derdimiz insanlarımızın sağlığı, huzurlu yaşamıdır. Huzurlu yaşam için Aksaray belediyesi olarak tüm imkanları sağlayacağız” dedi.
MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan, bundan önce açıkladığı Beş proje ile Makas kavşağında alt geçit yapılarak şehir girişini sağlıklı hale getirmeyi hedefliyordu. Dar gelirli ailelere 300 m2 arsa dağıtımı yaparak onların ev yeri ve Evlerine kavuşmayı planlıyordu. Şehrin en büyük sorunlarından birisi olan Oto Park sorununa kökte çözüm arıyordu. Parklarda yaşanan olaylara Zabıtalarla denetim ve Aksarayspor için spor kompleksi projelerini açıklamıştı.
MHP 31 Mart seçimlerine, Memleket Ehline Emanet, Ortak Sevdamız Memleketimiz İçin, "Gönüller Hazır” sloganı ile çalışmalarına devam ediyor.

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon