Altınsoy, ‘Günden güne büyüyor ve gelişiyoruz’

Altınsoy, ‘Günden güne  büyüyor ve gelişiyoruz’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Türkiye’nin kayıp yıllarını AK Parti ile yeniden kazandığını söyledi.

Özellikle 1990 yıllarında Türkiye’nin büyük sıkışıklık yaşadığını, darbelerle, muhtıralarla bu sıkışıklığın giderilmesinin amaçlandığını belirten İl Başkanı Altınsoy, o dönemdeki siyasetin ülkeyi çağın gerisinde bıraktığına dikkat çekti.

AK Parti ile Türkiye’nin aradaki farkı kapatarak çağın ötesine geçmeye başladığına işaret eden İl Başkanı Altınsoy, “Türkiye kayıp yıllarını AK Parti iktidarı ile yeniden kazanmıştır. Omuz omuza, gönül gönüle verdik, Türkiye’yi ve ilimizi hep birlikte tarihinin en büyük başarılarıyla, en büyük yatırımları ile tanıştırdık. Günden güne büyüyor ve gelişiyoruz” diye konuştu.

‘MASADA SÖZ SAHİBİ

GÜÇLÜ TÜRKİYE VAR’

Türkiye’nin güçlendikçe itibar kazandığının, Türk ekonomisi büyüdükçe Türk diplomatlarının da etkisinin büyüdüğünün altını çizen Başkan Altınsoy, “Türkiye bölgenin artık sorun çözen ülkesi haline geldi. Tarihi şanlı zaferlerle dolu aziz milletimize asla yakışmayan kötü tablolara son verdik. Türkiye güçlenince daha önce ülkemize ayar verme yarışına girenlerin nasıl kendilerine çeki düzen verdiklerini bizzat tecrübe ettik. Batı ülkeleri başta olmak üzere diğer devletlerin politikalarını, ekonomisini, demokrasisini, ihracatı güçlü bu yeni Türkiye’ye nasıl adapte ettiklerini bizzat yaşadık. Artık emir alan değil sözü dinlenen, görüşü aranan bir ülke haline geldik. Bunu da milletimizin duası, desteği sayesinde başardık. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde çok başarılı bir diplomasi başarısı ortaya koyuyoruz. Konuşması istenince konuşan, susması istenince susan o eski Türkiye tarihte kaldı. Hem sahada hem de masada söz sahibi güçlü Türkiye var artık” diye konuştu. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
ev yemekleri simit cafe flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası