‘Amacımız bölgemize faydalı işler yapmaktır’

‘Amacımız bölgemize faydalı işler yapmaktır’

Aksaray ve Konya bölgesinin bürokrat ve iş adamlarından oluşan bir heyet Sağlık Bakanı Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven ve Sağlık Bakanlığı, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine getirilen Ahmet Ziya Çalışkan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.
Kültür Park Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Kara’nın ve Mithat Önder’in de misafir olarak katıldığı ziyaretlerde Konya’yı Sevenler Grubu (Konya Sevdalıları) Başkanı Kazım Göktürk, Devlet Personel Başkan Yardımcısı Adem Dinç, Bölge Adliye Mahkemeleri 19. Ceza Dairesi Başkanı Zekeriya Samancı, Ohal Komisyon Üyesi Hakim Muammer Bircan, Sağlık Bakanlığı Hukuk Müşaviri Ahmet Bedel, Bölge Adliye Mahkemeleri 4.Ceza Daire Üyesi Abdurrahman Gün, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi Genel Sekreteri Hasan Basri Yalçınkaya ve Bölge İdare Mahkemeleri Üyesi Hakim Refik Turşucu'dan oluşan heyet Sağlık Bakanı Yardımcısı Prof.Dr. Muhammet Güven ve ayı zamanda grup üyesi olan Sağlık Bakanlığı, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü görevine getirilen Ahmet Ziya Çalışkan’ı makamında ziyaret ettiler.
Konya’yı Sevenler Grubu (Konya Sevdalıları) Başkanı Kazım Göktürk, ziyarette heyet adına açıklama yaptı. Göktürk; “Memleketimizin kalkınması yönünde bir şeyler yapmak adına atılmış ve gönüllük esasına dayanan kurumsal olmayan Konya Sevdalılar Grubu tamamına yakınının üst düzey bürokratlardan oluşuyor. Amacımız Konya ve bölgesine faydalı işler yapmaktır. Bu kapsamda Sağlık Bakanı Yardımcısı Prof. Dr. Muhammet Güven ve aynı zamanda grup üyemiz olan ve Sağlık Bakanlığı, Hukuk Hizmetleri Genel Müdürlüğü’ne getirilen Ahmet Ziya Çalışkan’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk.” dedi. 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon