Anahtar sektöründe Türkiye geneline hizmet vermeye başladık

Anahtar sektöründe Türkiye geneline hizmet vermeye başladık

Anahtar sektöründe 41 yıl önce alınan bir isim sayesinde Aksaraylı bir firma Türkiye geneline hizmet vermeye başladı.
1980 yılında bu işe babasın yanında başladığını belirten Erhan Tekelbaş,”Esnaflık, ticareti ve sanatkârlığı bu güne kadarda getirdik. 41 yıl içerisinde teknolojinin yenilenlerini ayak uyduruyoruz. Şu an en yeni makinelerle hizmet veriyoruz. Teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz. En iyi ve en güvenli şekilde görevimizi yapıyoruz.
Vatandalar evinden giderken kesinlikle kapıyı çekip gitmemesi gerektiğini belirten Tekelbaş,”Kapı çekilip gidildiği zaman kapılar güvensiz kalıyor. Kapının alt ve üst kısmını 2 kez kitlesinler. Bir ve ya üç kez kilitlenen kapı daha kolay açılıyor. Bu yüzden mutlaka 2 kez kitlemek gerekiyor.
Yok yok anahtar olarak sadece Aksaray’da değil Türkiye geneline hizmet verdiklerini belirten Tekelbaş,” Şehrimizden Türkiye geneline internet aracılığı ile hizmet veren bir firma haline geldi.Elimde şu anda yaptığım otomobil anahtarları Ağrı’dan geldi. İnternete ağırlık vermemiz işlerimiz ciddi oranda artırdı. Bunun yanında bir çok şehirdeki anahtarcı esnaflarına iş veriyoruz” diye konuştu. Foto-Haber: Erkan ALTUNTAŞ

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı