​Aydoğdu; ‘Avukatlar Günü kutlu olsun’

​Aydoğdu; ‘Avukatlar  Günü kutlu olsun’


 
Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


 
Ak Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu 5 Nisan Avukatlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
 
Milletvekili Aydoğdu; “Adaletin tesis edilmesi hususunda önem arzeden noktalardan biri olan savunma, şüphesiz yargının temel unsurlarındandır.
İnsanların ihtiyaç duydukları savunma hakkının temsilcileri olan avukatlarımız, kanunlar ve hukuk kuralları çerçevesinde hakların korunması ve savunulmasından sorumlu olduklarının bilinci içerisinde oldukları ve bu mesuliyeti daima sürdürecekleri inancındayım.
 
“Adalet yaşayan insan içindir” düsturunun şuuruyla mesleklerini icra eden, savunma ve hak arama görevini ifa etmek suretiyle adaletin tecelli etmesinde büyük sorumluluk sahibi olan, hukukun üstünlüğünün var olmasında çaba gösteren başta Aksaray Barosuna kayıtlı olmak üzere yurdun her köşesinde görev yapan tüm avukatlarımızın 5 Nisan Avukatlar Günü’nü tebrik eder, görevlerinde başarılar dilerim.” (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon