Aydoğdu; ‘Milletimizin sağduyusuna güveniyorum’

Aydoğdu; ‘Milletimizin sağduyusuna güveniyorum’

Aksaray Ak Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimlerini değerlendirdi. Bu milletin her zaman isabetli kararlar verdiğini ancak milletimizin, devletimizin, istikrarını ve güvenliğini tehlikeye atacak kararlar da almadığını söyleyen Aydoğdu; “Milletimizin sağduyusuna güveniyorum” dedi.
SEVİYELİ BİR SEÇİM SÜRECİ YAŞIYORUZ
Katıldığı bir televizyon programında seçim sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Aydoğdu; “Aksaray’da gurur verici bir tablo var. Bütün partiler geziyor. Vatandaşlarla dostane bir iletişim var. Müthiş bir rekabet var. Kesinlikle siyasetin zehri diyebileceğimiz, ötekileştirme ve düşmanlık Aksaray’ımız da yok. Bütün partiler projelerini anlatıyor. Kapı kapı dolaşıyor.”şeklinde konuştu.
PARTİMİZ KENDİSİ İLE DE YARIŞIYOR
Ak Parti’nin bu süreçte bir farkı olduğunu da ifade eden Aydoğdu; “Biz ülkeyi hem 15 yıldır idare ediyoruz hem de mahalli idarelerde marka oluşturmuşuz. Kendimiz yükseğe bir çıta koymuşuz ve şimdi hem diğer partilerle hem de kendi başarılarımızla yarışıyoruz.”diye konuştu.  İnsanın ve her hangi bir takımın kendi başarısı ile yarışmasının çok kolay olmadığını belirten Aydoğdu, ”Şu anda Ak Parti kendi başarısı ile ve kendi kendiyle yarışan, halkımıza tattırdığı hizmet kalitesini düşürmeden devam ettirme vaadini veriyor. Bizler bunun için mücadele veriyoruz.” dedi. 
GEÇİCİ ÖFKE VE KIRGINLIĞA BAKMAYACAĞIZ
Aydoğdu sözlerini şu ifadelerle noktaladı; “Aksaray çok diri can ve girişimci bir ruha sahip. Hizmetle yetinmeyen, hep daha fazlasını isteyen bir yapıdayız ve bu Aksaray’ın en büyük gücü olacak. Bizim en büyük destekçimiz ve en büyük motivasyonumuz da budur. Bizi zorlayan, çalıştırmaya ve iş yapmaya yönelten bir yapıdır bu. Geçici öfkeye, anlık kırgınlıklara bakmadan bütün bu hususları düşünerek oyunu vereceğini düşünüyorum. Bizim milletimiz her seçimde çok isabetli kararlar vermiştir. Ama hiçbir zaman milletimizin, devletimizin, istikrarını, güvenliği tehlikeye atacak kararlar da almamıştır. Ben milletimizin sağduyusuna da güveniyorum.”  Haber: Dilara ARSLANGEDİKLİ
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon