‘Başarı ortak eserimizdir’

‘Başarı ortak eserimizdir’

Aksaray Üniversitesi  (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kahvaltı toplantılarında akademisyenlerle buluştu.
Şahin, 15’inci kuruluş yıldönümünde ASÜ’nün, pek çok alanda yakaladığı büyüme ivmesini arttırarak yoluna devam ettiğini söyledi. Fiziki bakımdan elzem ihtiyaçlarının büyük çoğunluğunu tamamlayan ASÜ’nün akademik performans olarak da yükselen bir grafiğe sahip olduğunu ve tercih edilirliğinin her geçen yıl arttığını kaydeden Şahin, “Eğitim-öğretim faaliyetlerinin niteliği gelişiyor, toplumsal hayatın farklı noktalarına olan katkı artıyor ve kurumsal altyapı güçleniyor. Bunların yanı sıra -Aksaray’ın bir medeniyetler şehri olması hasebiyle de- kültürel birikimin nesillere aktarılması fonksiyonu daha belirgin şekilde kendisini gösteriyor. Bütüncül bir pencereden bakıldığında ASÜ, pek çok alanda yakaladığı başarıyı yükselterek yoluna devam ediyor” dedi. Bunun tek başına Rektör veya yönetim kademesinin başarısı olmadığını, her güzel işin ekip çalışmasının bir yansıması olduğunu ileten Prof. Şahin, “Akademisyenlerimiz, idari çalışanlarımız, iç ve dış paydaşlarımız… Başarı hepimizin ortak eseridir. Birlikte büyüdük. Biz, sizlerin de çok önemli katkılarıyla, ülkemiz, şehrimiz ve milletimiz için en iyi işleri üretme amacıyla çalışıyoruz ve herkese katkıları için çok teşekkür ediyoruz” dedi. Yapılan kısa açıklamanın ardından Rektör Şahin akademisyenleri dinledi, süren ve planlanan çalışmalara dair görüşlerini aldı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı