Başkan Dinçer’e ziyaretler sürüyor

Başkan Dinçer’e ziyaretler sürüyor


Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer, makamında ziyaretçilerini ağırladı.

HSK kararnamesi ile göreve başlayan Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, Ağrı ili Eleşkirt ilçesine bağlı Tahir Belde Belediye Başkanı Mahmut Kamiloğlu Dinçer’e ziyarette bulundu.
Ziyaretçilerini ağırlamaya devam eden Dinçer, daha sonra Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Kanber Çal ile Aksaray Başkanı Kuddusi Bakar ve Meteoroloji Konya Bölge Müdürü Yusuf Ulupınar ile Aksaray İl Müdürü Önder Kahraman’la Aksaray’daki projeler hakkında bilgi alışverişinde bulundu.
 ‘HER KONUDA İŞ
 BİRLİĞİNE AÇIĞIZ’
Belediye Başkanı Evren Dinçer, geçtiğimiz günlerde görevine başlayan Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunmuş ve görevinde başarılar dilemişti.
Cumhuriyet Başsavcısı Adem Aydemir, iade-i ziyarette bulunmak üzere Dinçer’i makamında ziyaret etti. Başkan Dinçer ile Başsavcı Aydemir bir süre görüşerek karşılıklı görüş alışverişinde bulundu. Başkan Dinçer, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek her konuda iş birliğine açık olduğunu ifade etti.
TAHİR BELEDİYE BAŞKANI
 VE HEYETİNDEN ZİYARET
Ağrı ili Eleşkirt ilçesine bağlı Tahir Belde Belediye Başkanı Mahmut Kamiloğlu’da, Evren Dinçer’i belediye meclis üyeleri ile birlikte ziyaret etti. Kardeş belediye olan Tahir Belediye Başkanı Mahmut Kamiloğlu, kendi beldelerinde hayata geçirdikleri projeler hakkında Başkan Dinçer’e bilgi verdi.
Belediye Başkanı Evren Dinçer, ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek kardeş belediye her konuda destek vermeye hazır olduğunu bildirdi. Başkan Dinçer, kendisini ziyaret eden Tahir Belediye Başkanı Mahmut Kamiloğlu’a teşekkür etti.
HAYATA GEÇİRİLEN
PROJELER KONUŞULDU
Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Kanber Çal ve Aksaray Başkanı Kuddusi Bakar Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu.
Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Çal dernek faaliyetleri hakkında Belediye Başkanı Evren Dinçer’e bilgiler verdi.  Aksaray Önder İmam Hatipliler Derneği Başkanı Bakar Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Başkan Dinçer’in Aksaray’da hayata geçirdiği projeler için teşekkür etti.
Belediye Başkanı Evren Dinçer, Önder İmam Hatipliler Derneği Genel Başkanı Kanber Çal ve Aksaray Başkanı Kuddusi Bakar’ın Yönetim kurulu üyeleri ile birlikte yapmış oldukları nezaket ziyaretinden memnuniyet duyduğunu belirtti.
 
 
 
 
METEOROLOJİ BÖLGE
MÜDÜRÜNDEN ZİYARET
Meteoroloji Konya Bölge Müdürü Yusuf Ulupınar ve beraberinde Aksaray İl Müdürü Önder Kahraman ile birlikte Belediye Başkanı Evren Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette, Belediye Başkanı Evren Dinçer ile Meteoroloji Konya Bölge Müdürü Yusuf Ulupınar karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. 
Meteoroloji Konya Bölge Müdürü Yusuf Ulupınar ile Meteoroloji İl Müdürü Önder Kahraman, nezaket gösterdiği için Başkan Dinçer’e teşekkür etti. Başkan Dinçer, ziyaretten duyduğunu memnuniyeti ifade edip Bölge Müdürü Yusuf Ulupınar ve İl Müdürü Önder Kahraman’a teşekkür etti. (Haber Merkezi)
 
 
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı