“Bayramlar millet olma şuurunun kuvvetlendiği günlerdir”

“Bayramlar millet  olma şuurunun kuvvetlendiği günlerdir”

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini belirtti.
Bayramların huzur ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı en önemli günler olduğunu kaydeden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, bayramların birlikteliğin yanı sıra dargınların barıştığı önemli günlerden birisi olduğunu vurguladı. 


 
AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, bayramların birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularını pekiştirdiğini belirtti.
Bayramların huzur ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı en önemli günler olduğunu kaydeden İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, bayramların birlikteliğin yanı sıra dargınların barıştığı önemli günlerden birisi olduğunu vurguladı. Başkan Altınsoy: “Her türlü dayanışma ve yüce duygunun tezahür ettiği, barış, dostluk ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, dargınların barıştığı, kucaklaşmanın yaşandığı bir Ramazan Bayramına daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Gönüllerimiz bir yandan bayram coşkusuyla dolarken, diğer yandan dünya üzerinde bayrama buruk gönüllerle giren insanların hüzün ve acılarını da aynı şekilde yüreklerimizde taşıyoruz. Dini bayramlarımız, kimsesizleri ve hastaları ziyaret ederek onları sevindirip, çok yoğun insani duygular yaşamamıza vesile olur. Bayramlar, milli ve dini duyguların inançların, geleneklerin uygulanarak gelecek kuşaklara aktarıldığı, millet olma şuurunun şekillendiği ve kuvvetlendiği günlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan bayramının ilimize, ülkemize, alemi İslam-a hayırlar getirmesini diliyorum.” (Haber Merkezi)
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı