‘Birçok sorununun takipçisi olacağız’

‘Birçok sorununun takipçisi olacağız’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 25 Şubat Perşembe günü Aksaray’a geliyor. CHP Aksaray İl Başkanı Ali Abbas Ertürk ve CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz, Kılıçdaroğlu’nun Aksaray programıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Başkan Ertürk “Tüm hemşerilerimizi ve basın mensuplarımızı programımıza davet ediyorum” dedi.
Kemal Kılıçdaroğlu’nun esnafın, çiftçinin, üreticinin derdini dinlemeye geldiğini aktaran Ertürk “Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu  ilimizi ziyarete geliyor. Genel Başkanımızı esnaflarımız, üreticilerimiz, çiftçilerimiz ve toplumun hemen hemen her kesimi ile buluşturup dertlerini dinleyip sohbet ettirme imkânı bulacağız. Birileri kulaklarını tıkasa da esnafın, çiftçinin sıkıntılarını dinlemese de bizler hemşerilerimizin sesini duyurmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
‘SORUNLARI SİZLERDEN
DİNLEMEYE GELİYOR’
Başkan Ertürk Kılıçdaroğlu’nun Aksaray programının Yeşiltepe Beldesi ziyaretiyle başlayacağını belirterek “Yeşiltepe’de çiftçilerimiz ile buluşup onları dinledikten sonra Yeşiltepe Belediyesini ziyaret edeceğiz.  Buranın ardından şehir merkezinde, Ankara caddesinde esnaflarımızı ziyaret edeceğiz.  İlimizdeki sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelecek olan Genel Başkanımız basına kapalı bir toplantı gerçekleştirecek. Toplantı sonrası Saratlı Kasabasını ziyaret edecek olan Genel Başkanımızın Aksaray programı sona erecek” diye konuştu.
‘SAKLI KENT AKSARAY  
YÜZÜNE ÇIKARTILMALI’
Aksaray’ın ülke ekonomisine katma değer sağlayacak bir potansiyeli olduğunu aktaran Tokat CHP Milletvekili Kadim Durmaz, “Ülkemizin çok nadide ve üretimi ön planda olan illeri arasında yer alan bu saklı kentin ülkemize tanıtılması gerekiyor. Aksaray ile ilgili tespitlerimizi Başkanımıza ilettiğimizde Aksaray’a ziyaretin kesinlikle kaçınılmaz olduğunu söyledi. Sert, insanı mert, yüreğinde ülke ve vatan sevdası olan bu ilde sorunları vatandaşlarımızdan, STK Birliklerinden, meslek odalarından ve yerel basından dinleyeceğiz. Sorunları vaatlere dönüşmüş ama bir türlü çözüm bulunmamış Şereflikoçhisar’ı aştıktan sonra sorunları unutulmuş Aksaray’ın sıkıntılarını tane tane not aldık. Genel Başkanımız bu sorunları bire bir sizlerden dinlemeye geliyor. Aksaray’ın olmazsa olmazı demiryolu başta olmak üzere, kentin çözüm bekleyen birçok sorununun takipçisi olacağız. Aksaray yalnız değil” ifadelerini kullandı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı