‘Bizde, bayrağı daha ileri taşımak esastır’

‘Bizde, bayrağı daha  ileri taşımak esastır’

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) gençlik yapılanması, “Ahde Vefa” adı altında bir program düzenledi. 

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) gençlik yapılanması, “Ahde Vefa” adı altında bir program düzenledi. Toplantıya MÜSİAD Aksaray Şube Başkanı Eyüp Dağdaş, Genç MÜSİAD Başkanı Sadrettin Saman ve geçmiş dönem Genç MÜSİAD başkanlarından Erol Aslanhan, Tuğrul Pınardağ, Mahmut Aliç katılım sağladı.
Toplantıda konuşan Başkan Sametoğlu, “2009 yılında faaliyetlerine başlayan Genç MÜSİAD kurulduğu yıldan bu güne kadar birçok genç iş adamının yetişmesine katkıda bulunmuş olup yetiştirdiği genç iş adamlarının aracılığıyla Aksaray ekonomisine ve istihdamına hatırı sayılır katkılar sağlamıştır. Eğitim, kültür, sanat, mesleki kurs ve sempozyumlar düzenleyerek toplum yararına faaliyetlerde bulunan Aksaray Genç MÜSİAD yapmış olduğu çalışma ve organizasyonlar ile gençlerin ilgi odağı olmaya devam etmektedir. Genç iş adamları olarak bizlerde bizden önce Genç MÜSİAD’a gönül vermiş emek sarf edip ülkemiz adına çalışmalar yapmış büyüklerimizin izlemiş olduğu yolu takip edip bayrağı devir aldığımız yerden daha ileriye taşıma gayreti ve çabası içerisinde çalışmalarımıza devam ederek Aksaray’ımıza hizmet etme konusundaki kararlılığımızı sürdüreceğiz” diye konuştu.
Programda söz alan MÜSİAD Aksaray Başkanı Eyüp Dağdaş ise gençlerin sorumluluğunun büyük olduğuna değinerek; “Gençlerimizden sürekli çalışıp kendilerini geliştirmelerini üretim konusuna önem vererek ülkemizin dışa bağımlılığını en az indirgemeleri ve vatan millete faydalı birer birey olmaları konusunda beklentilerimiz oldukça büyüktür” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı