‘Bizim muhatabımız millettir, sadece millete hesap veririz’

‘Bizim muhatabımız millettir, sadece millete hesap veririz’

Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti’nin tek muhatabı ve hesap vereceği merciinin millet olduğunu belirtti.

Altınsoy, “Üstlendiğimiz sorumluluğun ve verdiğimiz sözün gereği olarak, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi. İç ve dış güçlerin tüm engellemelerine rağmen Türkiye’yi hedeflerine ulaştırmak için çalıştıklarını aktaran Altınsoy, “Bizim tek muhatabımız ve hesap merciimiz milletimizdir. Bu anlayışla kimin ne dediğine değil, sadece milletimizin bize hangi istikameti gösterdiğine bakıyoruz. Üstlendiğimiz sorumluluğun ve verdiğimiz sözün gereği olarak, Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bizi kimse bu hedefimizden geri çeviremez” şeklinde konuştu.

Eski Türkiye’nin alışkanlıklarıyla bugünkü büyük ve güçlü Türkiye’yi yönetebilmenin mümkün olmadığını kaydeden Altınsoy, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu gerçek bizi her alanda yeni anlayışlar, yeni stratejiler, yeni yöntemler geliştirmeye mecbur bırakıyor. Tarihimize, medeniyetimize, kültürümüze, sahip olduğumuz kadim mirasa sahip çıkarken, sınırlarımız içinde yaptıklarımızı ve sınırlarımız dışında yürüttüğümüz çalışmaları da tüm dünyaya en doğru şekilde anlatmakla mükellefiz. Bugün, Batı ülkeleri başta olmak üzere dünyanın pek çok yerinde sürekli ve sistematik bir şekilde Türkiye aleyhinde kamuoyu oluşturma gayretleri olduğunu biliyoruz. Tüm bunlara rağmen, üstlendiğimiz sorumluğun gereği olarak tecrübe ve bilgi birikimi ile dünya lideri Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde ülkemizi hedeflerine ulaştıracağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.” (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
ev yemekleri simit cafe flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası