“Bu şehir için bir fikirlerinizi ve projelerinizi önemsiyoruz”

“Bu şehir için bir fikirlerinizi ve projelerinizi önemsiyoruz”

Aksaray Valisi Hamza Aydoğdu ‘Gençlik Buluşmaları’ programı kapsamında Aksaray Üniversitesi (ASÜ) öğrenci toplulukları temsilcileri ile bir araya geldi.
Vali Aydoğdu gençlerle hayallerini, projelerini ve Aksaray’ı konuştu. Gençleri iyi anlamanın önemini belirten Vali Aydoğdu söz alarak fikirlerini paylaşan gençleri dikkatle dinledi.
ASÜ’nün altyapısının çok iyi olduğunu ifade eden Vali Aydoğdu, üniversitelerin bulundukları şehrin çatısı konumundu olduğunu belirtti. ASÜ’de 23 bin öğrencinin bulunduğunu kaydeden Vali Aydoğdu; “Sizlerle bir araya gelerek bir iletişim kanalı oluşturmak istiyoruz. Bu şehir için fikriniz olabilir, projeniz olabilir, biz bunu önemsiyoruz ”dedi.
Yapılan konuşmalarda gençlerin ‘Türkiye’nin geleceği şeklinde söylendiğini aslındı gençliğin Türkiye’nin bugünü olduğunu ifade eden Vali Aydoğdu; “Ülke olarak şehir olarak iyi yetişmiş insanlara ihtiyacımız var. Gençler sizlere her alanda ihtiyacımız var ‘dedi.
‘Gençlik Türkiye’nin bugünüdür’ diyen Vali Aydoğdu; ‘Ülke olarak şehir olarak iyi yetişmiş insanlara ihtiyacımız var. Gençler sizlere her alanda ihtiyacımız var’ dedi. Gençlerle karşılıklı soru cevap şeklinde geçen programda yürütülen topluluk çalışmaları hakkında bilgi alan Vali Aydoğdu; Aksaray’ın turizm, tarım ve sanayide çok büyük potansiyeli bulunduğunu bu noktada Aksaray’ın gelişimine katkı sağlayacak fikir ve projelere açık olduklarını belirtti. Üniversite Öğrenci Topluluklarının yürüttüğü sosyal sorumluluk projelerinin önemsediklerini aktaran Vali Aydoğdu üzerlerine düşen konularda destek olacaklarını söyledi.
Programa katılan Vali Yardımcısı Yasin Ardıç, Gençlik Spor Bakanlığı Baş Müfettişi Ramazan Okan Özcan, İl Milli Eğitim Müdürü Hacı Ömer Kartal, Çalışma ve İş Kurumu Müdürü Mahmut Akkuş, İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav, İl Kültür ve Turizm Müdürü Mustafa Doğan ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Aslan Yıldız’ında katıldığı programda gençlerle tecrübe paylaşımı gerçekleştirildi.
 
 
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı