‘Büyük fedakârlıkları her türlü övgünün üzerindedir’

‘Büyük fedakârlıkları her  türlü övgünün üzerindedir’

Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Milletvekili Aydoğdu: “İnsanların huzurlu ve sağlıklı bir ömür geçirmesi için kutsal bir vazifeyi ifa eden, gece gündüz demeden, zaman ve mekân tanımaksızın insanları sağlığına kavuşturmak ve toplum sağlığını korumak için emek harcayan hekimlerimizin ve sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri titiz ve insanüstü gayretleri, büyük fedakârlıkları her türlü övgünün üzerindedir. 
İnsanlarımızın dertlerine derman olmak için gösterdikleri gayrete karşılık doktor ve sağlık çalışanlarımızın bazen hakaret ve şiddet olgusuyla karşı karşıya kalmaları kabul edilebilir bir durum değildir. Bu tür olayların gerçekleşmemesi adına gereken hassasiyeti göstermek ve önlemleri almak hepimizin görevidir.
Bu düşüncelerle yüce mesleklerini icra ederken şehit düşen sağlık çalışanlarımız başta olmak üzere insanlığın ve Türkiye’nin sağlıklı geleceği için çalışarak, çaba gösteren yitirdiğimiz sağlık çalışanlarını şükranla yâd ediyor, her birine Allah’tan rahmet diliyorum.
Emekleri, fedakârlıkları ve önce insan, önce sağlık diyerek mesai mefhumu gözetmeden görev aşkıyla ve manevi hazla vatanımızın her karışında çalışan ve kesintisiz verilen sağlık hizmetlerinde emeği, katkısı olan tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimi sunuyor,  14 Mart Tıp Bayramlarını tebrik ediyorum” dedi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı