Daha çok çalışıp daha çok üretmeliyiz

Daha çok çalışıp daha çok üretmeliyiz

Aksaray Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Hamit Özkök, yerel seçim sonuçlarının Aksaray’a ve Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek, “Önümüzde uzun süredir beklediğimiz seçimsiz bir 4,5 yıllık dönem bulunuyor.


Aksaray Ticaret Borsası (ATB) Başkanı Hamit Özkök, yerel seçim sonuçlarının Aksaray’a ve Türkiye’ye hayırlı olmasını dileyerek, “Önümüzde uzun süredir beklediğimiz seçimsiz bir 4,5 yıllık dönem bulunuyor. Bu dönemi, şehrimizi ve ülkemizi ileriye taşıyacak, uzun vadeyi hedefleyen yapısal reform adımlarıyla değerlendirmeliyiz. Ekonomiyi artık bütüncül bir bakış açısı ile ele alıp gündemimizde en üst sıralara taşımalıyız. Eğitimden yatırım politikalarına, vergi sisteminden teşvik sistemine kadar tüm yapıyı yeniden ele alabileceğimiz, uzun vadeli adımlarımızı kararlılıkla atabileceğimiz bir süreç önümüzde duruyor" diye konuştu.
ZAMAN BİRLİK VE BERABERLİK ZAMANI
Özkök, açıklamasında; “31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerini geride bıraktık. Artık yaşam standartlarının arttığı, yatırımcının önünü görebildiği, daha huzurlu bir ortamda istihdamın sağlanabildiği bir şehir olma yolunda hızla ilerlemeliyiz. Laf üreten değil, iş üreten olmalıyız. Artık zaman birlik beraberlik zamanı. İş dünyamızı bu dönemde yeni atılımlara, yeni yatırımlara çağırıyorum. Piyasa tarafında da reel sektörde de oyun değiştirici politikalar ve aksiyon gerekiyor. Elbette temel öncelik yapısal reformların hızlandırılmasıdır. Hükümetimiz seçim öncesinde bunun sinyalini verdi. Seçim sonrasında da harekete geçilmesini bekliyoruz.
Ülkemizin ve Aksaray’ımızın çok daha iyi yerlere gelmesi için hepimize görev düşmektedir. Aksaray’ın tüm dinamiklerinin de önümüzdeki süreçte bu bilinçle, güç birliği içinde çalışacağına inancım tamdır. El birliği ile daha çok üretmek, daha fazla yatırım, istihdam ve ihracat için çalışacağız. Halkımızın teveccühü ile başta Aksaray Belediye Başkanlığı görevini üstlenen Sayın Evren Dinçer olmak üzere ilçe ve belde belediye başkanlarımıza hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum. " dedi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon