Daire başkanları yıl boyunca yapılacak çalışmaları anlattı

Daire başkanları yıl boyunca yapılacak çalışmaları anlattı

Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, öğrenciler ve akademik-idari çalışanlar için en ideal kampüs ortamını oluşturmaya yönelik çalışmaların devam ettiğini söyledi.
Daire Başkanlarıyla hasbihal toplantısında buluşan Şahin, bu ve benzeri toplantıları farklı biçimlerde yaptıklarını ve amaçlarının çalışmalardan alınan verimi arttırmak olduğunu söyledi. Kurumdaki tüm çalışanlarla olduğu gibi Daire Başkanlarıyla da -toplantılar ve ziyaretler biçiminde- belirli aralıklarla bir araya geldiklerine dikkat çeken ASÜ Rektörü, “Bu toplantılar hem yapıp ettiklerimizi bir kere daha gözden geçirmek hem de farklı dairelerin, birbirlerinin yaptığı çalışmaları görmesi açısından çok önemli. Öğrencilerimiz ve akademik-idari çalışanlarımız için en ideal kampüs ortamını oluşturmaya çalışıyoruz. Bunu da el birliği içinde yapıyoruz. Biz bir aileyiz. Her güzel iş veya her olumsuz gelişme hepimizi etkiler. Bu nedenle hangi çalışmaların ne aşamada olduğunu hepimizin bilmesi, çalışmalara sunulacak katkıların artması bakımından önemli” dedi. Prof. Şahin, çalışmalarda genel itibariyle herhangi bir sorun olmadığını ve işlerin belirlenen süreçler içerisinde ilerlediğini de belirttiği konuşmasında, Daire Başkanlarına katkıları münasebetiyle teşekkür etti. Yapılan kısa açıklamanın ardından Daire Başkanları, 2021 yılı boyunca yapmayı planladıkları çalışmalara ilişkin kısa sunumlar yaptılar.
Toplantıya Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Ayhan Özçifçi ve Prof. Dr. Engin Deligöz ile Genel Sekreter Bayram Ali Yavaş da katıldı. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı