​Dinçer; ‘Aksaray kazanacak’

​Dinçer; ‘Aksaray kazanacak’

AK Parti Aksaray teşkilatları 31 Mart seçimlerine yönelik çalışmalarını tüm hızıyla sürüyor.

Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, seçim çalışmalarını Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk ve teşkilat üyeleri ile gerçekleştiriyor. Akşamları ev ziyareti gündüz ise esnaf ve vatandaş odaklı ziyaretler sürdüren Belediye Başkan adayı Dinçer, yeni dönemde Aksaray’ın yeni bir değer kazanacağının altını çizdi.
31 Mart’ta yapılan seçimlerin ardından Aksaray’da ‘Gönül Belediyeciliği’ ekseninde yeni bir dönemin başlayacağını söyleyen Dinçer, 31 Mart seçimlerinin Türkiye açısından önemine işaret etti.
2023 ve 2071 hedeflerine ulaşma yolunda bu seçimlerin çok önemli olduğunu kaydeden Dinçer, “Aksaray, ülkemiz için büyük bir değer ve bizler bu değeri her zaman en üst yere getirmek için çalışıyoruz. AK Parti olarak Aksaray’a en iyi şekilde belediyecilik yapmaya devam edeceğiz. 31 Mart seçimlerinden sonra da Aksaray hak ettiği değeri fazlasıyla alacak. Seçim çalışmalarımızda ilimiz için yapılan ve yapılacak projeleri vatandaşlarımıza anlatıyoruz. Seçim süresince ve sonrasında sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmayacağız.” dedi.
Ocak ve Şubat’tan bu yana birçok mahallelerle ilgili istişarelerde bulunduklarını ve seçmenin nabzını yansıtan bilgiler aldıklarını söyleyen Dinçer, AK Parti olarak 2019 Yerel Seçimleri hazırlıklarına “Gönül Belediyeciliği” sloganı ile başladıklarını daha sonra seçim stratejisinin ana omurgasının “Memleket İşi Gönül İşi” kavramına uygun şekilde oluşturulduğunu vurguladı.
İl Teşkilatı ile son derece uyum içerisinde çalıştıklarını dile getiren Dinçer, “Aksaray İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy kardeşim ve partimizin diğer yetkili organları ile beklenildiği gibi iyi bir uyum sağlayarak çok kısa sürede sahaya adımımızı attık. İnşallah bu çalışma azmi, seçim akşamına kadar artarak devam edecek ve 31 Mart akşamı sandıktan çıkacak zaferle taçlanacak.” dedi.
Son güne kadar sıkılmadık el girilmedik gönül bırakmayacaklarını ifade eden Dinçer, “Bürokrasideki tecrübemiz bize halkın iradesine, dolayısıyla seçim bölgemiz olan Aksaraylı hemşehrilerimize rağmen hiçbir şey yapılamayacağını göstermiştir. Doğru olan da budur. Oy versin veya vermesin bu şehrin her bir ferdi bizim için değerlidir. Çünkü bizleri başarılı kılacak halkın iradesi ve sağduyusudur. Yeryüzünde bizim onlardan başka sırtımızı dayayacağımız; halkımızdan başka kapısını çalacağımız makam yoktur.” dedi
Aksaray’ın kimliğine, vatandaşın gönlüne dokunan projeler hazırladıklarını aktaran Dinçer, “Aksaray’a büyük projeler ve önemli yatırımlar yapacağız. Bu ilimizin doğal kalmasına ve büyük bir değer olarak kalmasını sağlayacak projeler olacak. Önümüzdeki günlerde düzenleyeceğimiz tanıtım programımızda Aksaray’a yapacağımız büyük değer yatırım ve projelerini vatandaşımıza açıklayacağız. Bizler Aksaray için varız ve halkımız için çalışacağız.” dedi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon