Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Dinçer’e hayırlı olsun  ziyaretleri devam ediyor


 
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. 


 
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e Akçakent Köy Muhtarı Ramazan Demirtaş, Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Deniz Han, Akçakentliler Dernek Başkanı Coşkun Balkır hayırlı olsun diyerek yeni görevinde başarılar diledi. Ziyarette Belediye Başkanı Evren Dinçer “Akçakent Köy Muhtarı Ramazan Demirtaş'a,Aksaray Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Deniz Han’a, Akçakentliler Dernek Başkanı Coşkun Balkır’a ve beraberindeki heyete nazik ziyaretleri için teşekkür ediyorum” dedi.
 
TÜMSİAD YÖNETİMİNDEN ZİYARET
 
Kısa adı (TÜMSİAD)olan Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği Aksaray Şube Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Ulusoy ve Yönetim kurulu üyeleri, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. Dernek Başkanı İbrahim Ulusoy yönetim kurulu adına Belediye Başkanı Evren Dinçer’e yeni görevinde başarılar dileyerek hediye takdim etti. Başkan Dinçer,  nazik ziyaretleri ve hediyeleri için TÜMSİAD heyetine teşekkür etti.
 
AKSARAY BMW CLUB EKİBİNDEN ZİYARET
 
Aksaray’da yeni oluşturulan BMW Club yöneticisi İdris Demir ve beraberindeki BMW Club üyeleri, Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek karşılıklı görüş alış verişinde bulunup, yeni görevinde başarılar dilediler. BMW Club yöneticisi İdris Demir, Başkan Evren Dinçer’e plaket takdim etti. Başkan Dinçer ise nazik ziyaretlerinden dolayı Demir ve beraberindekilere Teşekkür etti.
 
İŞADAMLARINDAN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET
 
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e iş dünyasından da hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. İş Adamı Mehmet Ali Alan ve İsmail Başer, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarı dilediler. Aksaraylı iş adamları Alan ve Başer ile bir süre görüşen Başkan Evren Dinçer nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
 
ÖZEL AKSARAY HASTANESİ YÖNETİMİNDEN ZİYARET
 
Özel Aksaray Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Güney, Hastane Başhekimi Gökmen Kurt ve beraberindeki kurul üyeleri Serdar Özmel ve Metin Aytaç’tan oluşan heyet Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti. Özel Aksaray Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Tuncer Güney, görevine başlayan Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun temennisinde bulundu. Başkan Dinçer, ziyaretten dolayı İş adamı Tuncer Güney ve beraberindeki heyete teşekkür etti. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı