Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor

Dinçer’e hayırlı olsun  ziyaretleri devam ediyor


Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Aksaray Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Niyazi Turgay ile beraberinde Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mustafa Beyhan Veyseloğlu Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu.


Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. Aksaray Şehit Önder Güzel Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Niyazi Turgay ile beraberinde Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdür Yardımcısı Mustafa Beyhan Veyseloğlu Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Başkan Evren Dinçer, POMEM Müdürü Niyazi Turgay ile Müdür Yardımcısı Mustafa Beyhan Veyseloğlu’na nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
KOMUTAN ANIK’TAN BAŞKAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e protokol kapsamında da hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. İl Jandarma Alay Komutanı Albay Fuat Anık, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek, bir buket çiçek verdi ve yeni görevinin hem şahsına hem de Aksaray’a ve halka hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Başkan Evren Dinçer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “İl Jandarma Alay Komutanı Sayın Albay Fuat Anık’a nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.” dedi.
MAHKEME BAŞKANLARI AKKAŞ VE KARADENİZ’DEN BAŞKAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Aksaray Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İlker Akkaş ve Aksaray İdare Mahkemesi Başkanı Şenol Karadeniz, Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. Akkaş ve Karadeniz, Başkan Dinçer’e yeni görevinde başarılar dileyerek hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundular. Başkan Evren Dinçer’de bu nazik ziyaretlerinden dolayı Aksaray Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı İlker Akkaş ve Aksaray İdare Mahkemesi Başkanı Şenol Karadeniz’e teşekkür etti.
GENEL SEKRETER ALTUNDAĞ’DAN BAŞKAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
İl Özel İdare Genel Sekreteri Ramazan Altundağ, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e nezaket ziyaretinde bulundu. Başkan Dinçer ile bir süre görüşen Altundağ, yeni görevinin hayırlı uğurlu olması temennisinde bulundu. Başkan Dinçer ise bu nazik ziyaretinden dolayı Ramazan Altundağ’a Teşekkür etti.
AVUKATLARDAN BAŞKAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Avukat Hüseyin Karacaer, Avukat Vehbi Karacaer ve Avukat Nuri Ulubaş Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e makamında hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Belediye Başkanı Evren Dinçer, kendisini ziyarete gelen Avukatlar Karacaer’ler ve Ulubaş’a nazik ziyaretleri ve güzel dilekleri için Teşekkür etti. 
DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRÜNDEN BAŞKAN DİNÇER’E ZİYARET
Denetimli Serbestlik Müdürü Mustafa Murat Güldüren Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. Denetimli Serbestlik Müdürü Güldüren, Başkan Dinçer’e yeni görevinde başarılar dileyerek, günün anısına tablo hediye etti. Başkan Dinçer, “Nazik ziyaretleri ve hediyeleri için Denetimli Serbestlik Müdürü Mustafa Murat Güldüren’e teşekkür ederim.” Dedi.
AKSARAY VETERİNERLER ODASI YÖNETİMİNDEN ZİYARET
Aksaray Veterinerler Odası Başkanı Veteriner Hekim Önder Yıldız ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. Oda Başkanı Önder Yıldız, Başkan Evren Dinçer’e yeni görevinin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulunarak Aksaray’a güzel hizmetler yapacağına inandığını ifade etti ve başarılar diledi.
BAŞKAN DİNÇER’E “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİNDE TABLO HEDİYE ETTİLER
Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e hem Aksaray’dan hem de il dışından birçok ziyaretçi geliyor. Semih Karaaslan Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundu ve Erciyes dağının yer aldığı bir tabloyu Başkana hediye etti. Başkan Dinçer ise Semih Karaaslan'a nazik ziyareti ve hediyesi için teşekkür etti.
İŞ ADAMLARINDAN BAŞKAN DİNÇER’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ
Türkiye’nin en büyük firmalarından biri olan Eroğlu Holding’in Yönetim Kurulu Üyesi ve Eroğlu Giyim İcra Kurulu Başkanı Aksaraylı İş Adamı Ümmet Eroğlu ile İş Adamı Mahmut Kuzucu Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. İşadamları Ümmet Eroğlu ve Mahmut Kuzucu Belediye Başkanı Evren Dinçer’e görevinin hayırlı olması dileğinde bulunarak başarı dilediler. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı