Dinçer’e ziyaretler

Dinçer’e ziyaretler


 
Ak Parti Aksaray Teşkilatının önceki dönem İl Başkanı Abdülkadir Karatay ile öğretmen Erdoğan Kars, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti.
Karatay ve Kars Başkan Dinçer’e yaptıkları ziyarete karşılıklı görüş alış verişinde bulundular.


 
Ak Parti Aksaray Teşkilatının önceki dönem İl Başkanı Abdülkadir Karatay ile öğretmen Erdoğan Kars, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti.
Karatay ve Kars Başkan Dinçer’e yaptıkları ziyarete karşılıklı görüş alış verişinde bulundular. Önceki dönem il başkanı Karatay ve eğitimci Kars, Belediye Başkanı Evren Dinçer’e yeni görevinde başarılar dileyerek Aksaray’a ve Aksaray halkına en güzel şekilde hizmet vereceğine inandıklarını kaydettiler. Başkan Dinçer, nezaket ziyaretleri ve güzel temennilerinden dolayı Abdülkadir Karatay ile Erdoğan Kars’a teşekkür etti.
 
HSK BAŞMÜFETTİŞİ ÖZEN VE CUMHURİYET
BAŞSAVCISI CANSEVER’DEN ZİYARET
 
Hâkimler ve Savcılar Kurulu Başmüfettişi Selim Özen ile Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. 31 Mart seçimlerinde Aksaray Belediye Başkanlığına seçilen Dinçer’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Hâkimler ve Savcılar Kurulu (HSK) Başmüfettişi Selim Özen ve Aksaray Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Cansever ziyaret sırasında karşılıklı görüş alış verişinde bulundu. Başkan Dinçer bu nazik ziyaretlerinden dolayı Başmüfettiş Selim Özen ile Başsavcı İbrahim Cansever’e teşekkür etti.
 
GALERİCİLERDEN ZİYARET
 
Galericiler Sitesi Başkanı Mehmet Ayyıldız ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. Galericiler Sitesi Başkanı Ayyıldız yapılan çalışmalar hakkında başkan Dinçer’e bilgiler verirken, yeni görevinde başarılar diledi. Aksaray belediye başkanı Evren Dinçer ise nazik ziyaretlerinden dolayı Mehmet Ayyıldız ve beraberindeki heyete teşekkür etti
 
TÜRKİYE DİYANET VAKFI AKSARAY ŞUBE
MÜDÜRÜ DOKAZOĞLU’NDAN ZİYARET
 
Türkiye Diyanet Vakfı Aksaray Şubesi Müdürü İbrahim Dokazoğlu ve Muvazzaf Nuri Mehmet Düzgün Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i makamında ziyaret etti. Türkiye Diyanet Vakfı Aksaray Şubesi Müdürü İbrahim Dokazoğlu ve  Muvazzaf Nuri Mehmet Düzgün, yapılan çalışmalara ilişkin Başkan Dinçer’e bilgiler aktardı. Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray Belediyesi olarak Aksaray’da ki tüm sivil toplum kuruluşlarıyla olduğu gibi Türkiye Diyanet Vakfı ile de iyi ilişkiler içinde olduklarını belirterek, Vakıf temsilcilerine ziyaretlerinden dolayı Teşekkür etti. (Haber Merkezi)
 
 
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı