Dinçer'e ziyaretler

Dinçer


Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kolçak beraberindeki heyetle Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.


Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kolçak beraberindeki heyetle Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.
Başkan Dinçer, Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kolçak’ı başkanlık makamında ağırladı. Mustafa Kolçak’a Aksaray’ın tarihi ve doğal güzellikleri hakkında bilgi verdi.
Tabiat Varlıklarını Koruma Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Kolçak, Aksaray’ın köklü bir tarihi geçmişi olduğunu ve doğal güzellikler açısından zengin bir bölgede yer aldığını belirterek, Belediye Başkanı Evren Dinçer’in misafirperverliğinden dolayı teşekkür etti.
ULUSLARARASI EĞİTİMCİLER DİNÇER’İ ZİYARET ETTİ
Aksaray Atatürk Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ve Dış İşleri Bakanlığı Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca kabul edilen Yaparak Yaşayarak Öğrenme isimli Erasmus+ Okul Ortaklıkları projesi ulusötesi toplantısı için Aksaray’ı ziyaret eden eğitimcilerden oluşan çalışma grubu Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret etti.
STEM eğitimi, fen (science), teknoloji (technology), mühendislik (engineering) ve matematik (mathematics) gibi dört önemli disiplinin bir araya getirilmesiyle oluşturulan bir öğretim modelinin okullarda uygulanmasını amaçlayan proje için Aksaray’a gelen eğitimciler, Aksaray Belediyesini ziyaret ederek Belediye Başkanı Evren Dinçer ile görüştü.
Belediye Başkanı Evren Dinçer, Aksaray’ın sosyal kültürel zenginliğinden bahsedip yabancı eğitimcileri Aksaray’da ağırlamaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
Aksaray’ın genç ve dinamik bir şehir olduğunu misafir eğilimcilere aktaran Başkan Dinçer, insan yaşamında eğitimin hayatın her evrensinde olduğunu söyleyip eğitime yapılan yatırımları her zaman önemsediğini ifade etti.
Aksaray Belediyesinin eğitim olanaklarını artırıcı birçok faaliyetin içinde olduğunu da sözlerine ekleyen Başkan Dinçer, Belediye olarak her zaman eğitme destek vermeye hazır olduğunu belirtti.
 (Haber Merkezi)
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı