‘Eğitime büyük önem veriyoruz’

‘Eğitime büyük  önem veriyoruz’

AKSARAY SMMMO İLE SELÇUK ÜNİVERSİTESİ ARASINDA  TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMI AÇILMASINA İLİŞKİN İŞ BİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

Selçuk Üniversitesi (SÜ) ile Aksaray Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) arasında, Sosyal Bilimler Enstitüsünde ‘Yönetim Organizasyon’ ve ‘Muhasebe ve Denetim’ tezsiz yüksek lisans programı açılmasına ilişkin iş birliği protokolü imzalandı. Açılacak programlarda, Aksaray SMMMO’nun içinde bulunduğu Anadolu Odaları Platformuna kayıtlı üye, stajyer ile aday stajyerler eğitim görebilecek.
AKADEMİK PERSONEL ALANINDA
YETKİN İSİMLERDEN OLUŞUYOR
İş birliği protokollerinin, Konya’daki ilçe belediyeleri olmak üzere farklı kurum ve kuruluşlarla artarak devam ettiğini söyleyen Selçuk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Metin Aksoy, protokolün iki taraf için de hayırlı olmasını diledi. Programlarda ders verecek akademik personelin alanında yetkin isimlerden oluştuğunu ifade eden Prof. Dr. Aksoy, “Bu hafta içerisinde Beyşehir Ticaret ve Sanayi Odasının ardından ikinci protokolümüzü imzaladık. Aksaray SMMMO ile de bu protokolü imzalamaktan mutluluk duyuyoruz. Çok teşekkür ederiz, onur duyduk” diye konuştu.
‘ÇEŞİTLİ ÇALIŞMA
 TALEPLERİMİZ OLACAK’
Oda olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirten Aksaray SMMMO Başkanı Abdurrahman Özkan ise, “Odamızın yüksek lisans talebini olumlu karşıladığınız için şahsınıza ve değerli hocalarımıza teşekkür ediyorum. Oda olarak eğitime önemli ölçüde değer veriyoruz. Kamu gözetiminden, bilirkişilik eğitiminden tutun, bu tür eğitimler konusunda ağırlıklı şekilde Ankara’ya gidiyorduk. Rotamızı değiştirdik. Bundan sonra sizlerin bu konularda desteklerinizi isteyeceğiz, çeşitli çalışma taleplerimiz olacak. Selçuk Üniversitesi bizim için çok değerli, önemli bir üniversite. Umarım uzun süreli sizlerle beraber oluruz. Çok teşekkür ederiz” ifadelerini kullandı.
Protokol törenine, Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürü Prof. Dr. Fehmi Karasioğlu, Aksaray SMMMO Genel Sekreteri Hasan Kasal ile İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Yunus Ceran da eşlik etti. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı