“Erken yaşta kazanılan beceriler kalıcı oluyor”

“Erken yaşta kazanılan  beceriler kalıcı oluyor”


 
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kampüs içerisinde bulunan Aksaray Anaokulunu ziyaret etti ve çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
 


 
Aksaray Üniversitesi (ASÜ) Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin, kampüs içerisinde bulunan Aksaray Anaokulunu ziyaret etti ve çocuklara çeşitli hediyeler verdi.
 
Aksaray Anaokulunun gerek fiziki, gerekse eğitim-öğretim anlamında özellikli bir okul olduğunu belirten Şahin, farklı yaş gruplarındaki çocukların anlama ve öğrenme düzeylerine göre gün içinde pek çok etkinlik yaptığını kaydetti. Erken yaşlardan itibaren kazandırılan kimi becerilerin kalıcı ve çocukların geleceği ile yakından ilgili olduğunu belirten Prof. Şahin, “Aksaray Anaokulunda çocuklar, yaş ve fiziki özelliklerine uygun biçimde eğitiliyor. Okulun altyapısı ve fiziki imkânları günden güne gelişiyor. Oyun odaklı yaklaşımlarla çocuklar spor, temizlik, sosyalleşme, problem çözme, okuma ve sanat gibi alanlarda eğitiliyor. Ayrıca, kendi yaşlarına uygun bir takım deneylerle çocuklar, erken yaşlarda itibaren bilimle tanışıyor” dedi.
 
Şahin, ziyaretinde, çocuklarla yakından ilgilendi ve onlara çeşitli hediyeler verdi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı