Genç Girişimciler Saklav’ı ziyaret etti

Genç Girişimciler  Saklav’ı ziyaret etti


TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ercan Yeşilöz ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav’ı makamında ziyaret etti.
Tarım ve hayvancılık alanında atılan önemli adımlar hakkında bilgiler edinen Aksaray GGK başkanı Yeşilöz; ‘’Türkiye'de nüfusun yaklaşık %35'nin halen kırsal alan olarak tarif edilen il ve ilçeler dışındaki alanda yaşamasından; istihdamın ise %42'sinin tarımda çalışanlar olarak gösterilmesinden dolayı kırsal kalkınma politikaları önemlidir. Ayrıca yapılacak projeler sürdürülebilir olmalıdır. Kurulumuzda tarım sektöründe faaliyet gösteren genç girişimciler bulunmaktadır, buna bağlı olarak bizlerde tarım alanında yapılan tüm çalışmaların sıkı takipçisiyiz. Kırsal kalkınma projelerinde de gençlere öncelik verilmesi fikrindeyiz. Bu anlayış içerisinde ilimizde yapılan tarım ve hayvancılık alanında atılan önemli adımlar içinde sizlere ayrıca teşekkür ederiz.’’ dedi.
İl Tarım ve Orman Müdürü Bülent Saklav genç girişimcilerin fikirlerini dinledikten sonra; “Tarımsal üretimin ülkemizin ekonomisinde öneminin farkında olarak, yıllardır mesleğimve görevlerimden dolayı bu alanda Aksaray’ımızın eksikliklerinin ve yapılması gerekenlerin bilinci ile büyük çaba sarf ediyoruz, bizler her zaman çiftçimizin yanında olmak ve onların işlerini kolaylaştırmak için çalışmalarımıza tüm hızımızla devam edeceğiz. Siz genç girişimci kardeşlerimize de kapımız her zaman açık. Yeni projeler ve çözüm üretmek noktasında yapılabilecek her konuda kurum olarak elimizden geleni yapmaya hazırız.’’ dedi ve daha sonra genç girişimcilere başarılar diledi. (Haber Merkezi)
 

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon