Genç girişimcilerden ATSO ve Borsa ziyareti

Genç girişimcilerden  ATSO ve Borsa ziyareti


TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kurulu harekete geçti. Olağan toplantıların ardından hız kesmeden ziyaretlere başlayan GGK Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş’ı ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fatih Tekin’i ziyaret etti. 


TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kurulu harekete geçti. Olağan toplantıların ardından hız kesmeden ziyaretlere başlayan GGK Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş’ı ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fatih Tekin’i ziyaret etti. 
Aksaray Genç Girişimciler Kurulu olarak günümüz sanayi devrimine katkı sağlayacak, inovasyon ve büyüme noktasında yapılabilecek projeler konusunda fikirlerini belirttiler. Ülke ekonomisine katkı sağlayacak çalışmaların içinde bulunmak için ve yalnızca Aksaray’ın değil Türkiye’nin geleceğine yatırım yapacak girişimlerde bulunmak için çaba sarf edeceklerini ifade ettiler. Genç girişimciler olarak geniş bir genç girişimciler platformunun alt yapı çalışmalarının yapıldığı, ‘’üşenme erteleme vazgeçme harekete geç’’ sloganı ile destek ve teşviklerden girişimci adaylarına işlerini kurmaları, mevcut girişimcilerinde işlerini büyütmeleri için bilgilendirme,kurum ile STK’larla koordine ile de yönlendirmelerde bulunacaklarını belirttiler.
Genç Girişimcilerin şehrimiz iş dünyasına yönelik yapacakları her çalışmanın büyük bir farkındalık yaratacağını belirten ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyt Göktaş ve Meclis Başkanı Fatih Tekin, TOBB Aksaray Genç Girişimciler Kuruluna iş dünyasının öncü kuruluşu olan Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak destek vereceklerini ifade ederek Kurul üyelerine çalışmalarında başarılar dilediler.
GEÇMİŞTEN DERS AL, BUGÜN İÇİN ÇALIŞ
Genç Girişimciler daha sonra Aksaray Ticaret Borsası yönetim kurulu başkanı Hamit Özkök’ü ziyaret ederek fikirlerini paylaştılar. Gündeme dair birçok konuda konuşulurken yem ve süt fiyatları ana konu oldu. Üreticiler aynı zamanda tüketiciler açısından yapılması gereken çalışmalar karşılıklı paylaşıldı. Başkan Hamit Özkök üretmeden tüketemeyiz bilinci ile üretimin önemine vurgu yaparak bu alanda da izlenecek politikaların hem üreticiyi hem tüketiciyi kapsayacak şekilde olması gerektiğini belirtti. Gençlerin her alanda yanlarında olduğunu belirten Özkök “Geçmişten ders al, bugün için çalış, gelecek için hayal kur’’ bilinci ile hareket etmelerini tavsiye etti. Genç girişimcilerin fikirlerini dinleyerek başarılar diledi.
TOBB Aksaray Genç Girişimciler İl İcra Kurulu Başkanı Ercan Yeşilöz ve beraberindeki yönetimi Başkan Özkök’e ilgilerinden dolayı teşekkür ederek Türk Hava Kurumu Aksaray Şube Başkanı olmasından dolayı hayırlı olsun dileklerinde bulundular. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon