‘Güzel işler yapmaya her zaman devam edeceğiz’

‘Güzel işler yapmaya her zaman devam edeceğiz’

Vali Ali Mantı köylerin sorunlarının tespiti vatandaşların ve köy muhtarlarının istek ve taleplerini yerinde dinlemek, yürütülen hizmetlerle ilgili denetim ve incelemelerde bulunmak üzere Eskil, Sultanhanı ilçeleri ile Eşmekaya Beldesine ziyaretlerde bulundu.
Ziyaretlerine Eskil ilçesi’nden başlayan Vali Ali Mantı, Eskil Kaymakamlığı ve ilçe belediyesini ziyaret etti. İlçe Kaymakamı Erkut Pamuk’tan bilgi alan Vali Ali Mantı ilçeye bağlı köylerin muhtarlarının katılımı ile düzenlenen toplantıda talepleri dinledi.İnceleme, ziyaret ve toplantılara İl Genel Meclis Başkanı Mehmet Tüzün, İl Genel Meclis üyeleri de katılarak muhtarların istek ve taleplerini aldılar.
Özel İdare imkânlarının köylerin eksikliklerinin giderilmesi için en verimli şekilde değerlendirilerek kullanıldığını vurgulayan Vali Ali Mantı, Köy altyapılarının daha da iyileştirilmesi, eksikliklerin giderilerek güzel işler yapmaya her zaman devam edeceklerini vurgulayarak,  hizmetlerin öncelikli işlerin belirlenerek yapılan program kapsamında yürütüldüğünü söyledi.Vali Ali Mantı, beraberindeki heyet ile İlçe Belediyesine ziyarette bulunarak, Belediye Başkanı Necati Belgemen’den belediyenin yürüttüğü çalışmalar ve hizmetler hakkında bilgi aldı.Vali Ali Mantı ziyaret programı kapsamında daha sonra Eşmekaya Beldesini ziyaret etti. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Güneş ile görüşerek bilgi alan Vali Ali Mantı Sultanhanı ilçesinde denetim ve incelemelerde bulundu. Vali Ali Mantı, Sultanhanı Kaymakamı Murat Karasu, Belediye Başkanı Fahri Solak ile görüşerek sorun ve taleplerle ilgili bilgi aldı.(Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı