‘Hep birlikte vizyon sahibi bir Aksaray için çalışacağız’

‘Hep birlikte vizyon sahibi bir Aksaray için çalışacağız’

AK Parti Aksaray İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, vatandaşların sorunlarını, taleplerini, şikâyetlerini ve isteklerini öğrenmek için haftanın belirli günlerinde parti teşkilatında, diğer günlerde ise halka ve esnafa ziyaretlerde bulunduklarını söyledi.
Başkan Altınsoy, “AK Parti olarak bizler, seçimden seçime vatandaşı hatırlayan bir parti değiliz. Bugüne kadar süre gelen bu anlayış, AK Parti iktidarı ile birlikte son bulmuştur. Biz, halka güvenen bir siyasi hareketiz. Yine zorlu yolları aşacak, Türkiye’mizin ve Aksaray’ımızın istikrarlı bir şekilde yükselişi için önümüze bakacağız. Yolumuza devam ederek, hedeflerimize odaklanacağız. Milletvekillerimiz, merkez ilçe teşkilatımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız kısacası partimiz tüm kademeleriyle saha çalışmalarına devam etmektedir” dedi.
AK Parti iktidarının vatandaşların sorunlarını en aza indirmekte etkin rol oynadığını vurgulayan Başkan Altınsoy, “Hatırlanacağı gibi 2002 yılı öncesinde tıkanmış bir devlet bürokrasisi vardı. Hükümetimiz bu bürokrasiyi siyasetin dinamik etkisiyle aştı. Devlet sistemi ile vatandaşlar arasında oluşan tıkanıklığı vatandaş lehine çözmeyi başaran AK Partimize, haliyle vatandaşımızın ilgisi ve teveccühü daha da arttı. Artmaya da devam ediyor. AK Parti İl Başkanı olarak vatandaşlarımızla yaptığımız görüşmelerin yanı sıra kamu kurum ve kuruluşlarla yaptığımız istişarelerde eksikliklerimiz neler ise bunu bizzat yerinde görüp tespit ediyoruz. Ayrıca bu görüşmelerimiz de Aksaray’ımız için en iyi, en güzel hizmetin neler olacağını da masaya yatırmış oluyoruz. Bizleri mutlu eden şey, halkımızın sorunlarının çözülmesidir. Şunu da önemle belirtmek isterim ki, AK Parti vatandaşı önceleyen bir merkez siyaset üretmektedir. AK Parti, muhafazakârlık ve demokratlık temelinde bir kitle partisi olmanın yanı sıra kapısı her kesimden insana açık bir partidir. Aksaray’ımıza dair heyecanımızı, projelerimizi ve farklı konuları tartışalım istiyoruz. Bunu yaparken de birlik ve beraberlik noktasında itilafa düşmeden bu adımları atmak istiyoruz. Hep birlikte vizyon sahibi bir Aksaray için çalışacağız” şeklinde konuştu. (Haber Bülteni)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Gündem

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı