Herkes için adalet herkes için özgürlük

Herkes için adalet  herkes için özgürlük

UMED 9. MEDYA AKADEMİSİ SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

UMED 9. MEDYA AKADEMİSİ SERTİFİKA TÖRENİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ
Herkes için adalet
herkes için özgürlük
Uluslararası Medya Enformasyon Derneği (UMED) ile Aksaray Üniversitesi İletişim Topluluğunca açılan "Medya Akademisi" tamamlandı.
Medyada yaşanan değişime, sosyal medyadaki gelişmelere, teknoloji kullanımını etkinleştirmeye yönelik uygulamalı ve sistematik eğitimlerin verildiği derslere katılım oldukça yoğundu. ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin ve UMED Başkanı Aslan Değirmenci de zaman zaman derslere katılarak, öğrencilerle birlikte dersleri dinledi.
Eğitimlerin öğrencilere ücretsiz olarak verildiği 9. akademide, 55 öğrenci 5 haftanın sonunda sertifika almaya hak kazandı.
Eğitimlerini başarıyla tamamlayan öğrencilere sertifikaları UMED Başkanı Aslan Değirmenci, ASÜ Rektörü Prof. Dr. Yusuf Şahin ve akademide derslere giren gazeteci yazarlar tarafından takdim edildi.
Sertifika törenine katılan UMED Başkanı Aslan Değirmenci, “Amacımız medyanın görevlerini, işlevlerini, ilkelerini, etkilerini anlatmak;  yanlışları ve doğruları da göstermek. Hakkın, hakikatin, adaletin yanında olan gençlerle yol yürümekten UMED olarak onur duyuyoruz.”dedi. (Haber Merkezi)

Bu Haber Hakkında Ne Söylemek İstersiniz?

UYARI: T.C. kanunlarına uymayan, konuyla ilgisi bulunmayan, hakaret içeren, inançlara saldıran, şiddete teşvik eden ve tamamı büyük harfle yazılan yorumlar onaylanmamaktadır.

Kategorideki Diğer Haberler

E - Gazete

Video Galeri

Aksaray Hava Durumu

ANKARA

Yazarlar

Arşivde Ara

 
oley ozon korona covid 19 sanitasyon sterilizasyon ozon cihazı flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası Albatros Global tedarikçi portalı